• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erva Home By Kaan Perde

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kaan Kemal Kurşun

Perdeler yaşam alanların en temel ürünleridir. Evlerde, iş yerlerinde, ofislerde ve diğer bütün yaşam alanlarında, çalışma ortamlarında perdeler kendilerine yer bulur. Kaliteli ve estetik bir perde dekorasyon üzerinde önemli pay sahibi olarak fark yaratır. Mekânlarınızın çok daha estetik ve çok daha güzel görünmesini sağlar. Bunun için ihtiyacınız olan alanında uzman, profesyonel bir firmadır. İstanbul Küçükçekmece’de faaliyet gösteren Erva Home By Kaan Perde firmamız uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübesini her geçen gün daha yukarılara taşımakta, hep daha iyisini siz değerli müşterilerimizle buluşturmaya can atmaktadır.

İstanbul tekstil giyim sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olan işletmemizde daima müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet, uygun fiyatlı çözümler, yenilikçi uygulamalar, doğruluk, dürüstlük ön planda tutulmaktadır. Bu bakımdan müşterilerimizin ihtiyaçlarının en iyi şekilde tespitine çalışıyoruz. Değişen ürün grupları ve modayı en hızlı biçimde uygulamalarımıza taşıyor, en doğru çözümleri eksiksiz haliyle tam da istenilen şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Her defasında beklentilerin çok daha üzerinde sonuçlar ortaya çıkarma başarısı göstererek şaşırtıyor, bölgenin en çok tercih ve tavsiye edilen perdecisi olmayı sürdürüyoruz.

Firma olarak hizmet verdiğimiz alanda en güçlü iş ortaklarıyla çalışıyor, marka değerimizden ödün vermeyerek en kaliteli, en seçkin ürünleri müşterilerimizle buluşturuyoruz. Zengin ürün yelpazemiz ile her zevke ve tarza uygun alternatifler sunmayı başarıyor, kaliteye uyguna ulaşma fırsatı tanıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR