• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Es Hafriyat

firma adresi

Adres :

Emek Mahallesi Antalya » Manavgat
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Eren Sarıkaya - İhsan Sarıkaya
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (545) 564 31 08
firma wp

Whatsapp 2:

0 (536) 462 12 84

  • firma fb

Es Hafriyat isimli firmamızla sizlere hafriyat alanında kaliteli hizmet sunuyoruz. Teknolojik son model makinelerimizle ihtiyaçlarınızda yanınızda yer alıyoruz. Deneyimli operatörlerimiz ile sizlere kusursuz hizmet garantisi veriyoruz. Çalışmalarımızı dikkatli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. İş güvenliği önlemlerini titizlikle alarak çalışıyoruz. Çevreye ve kişilere zarar vermeden çalışmalarımızı bitiriyoruz.

Hafriyat işlemlerinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Alanlarınızı yapacağınız projeler için hazır hale getiriyoruz. Kısa sürede çalışmalarımızı kaliteli işçiliğimizle bitirerek sizlere kullanmanız için teslim ediyoruz. Her türlü yıkım işlemlerini dikkatli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Çevredeki binalara zarar vermeden, doğayı kirletmeden yıkım işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Çevre düzenlemesi faaliyetlerimizi de sizlerin istediği şekillerde yapıyoruz. Dolgu, kanal, temel, kazı verdiğimiz diğer çalışmalardan bazılarıdır. Farklı çeşit hizmetlerimizle geniş alanlara ulaşmaya devam ediyoruz.

Hafriyat işlemleri çok dikkat gerektiren bir durumdur. Firma olarak bu durumun farkında olarak çalışıyoruz. Gerekli iş planlarını yaparak hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Farklı iş makinelerimizle her türlü ihtiyaçlarınıza hitap ediyoruz. Çalışmalar sonucu oluşan atık malzemeleri çevreyi kirletmeden değerlendiriyoruz.

Antalya hafriyat sektöründe hizmet veren firmamızla müşteri memnuniyetli çalışıyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için modern araçlarımızla hizmet veriyoruz. Kaliteli ekibimizle sizlere yardımcı oluyoruz. Farklı hava koşulları ve zeminlerde profesyonel bir şekilde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Hafriyat çalışmasına ihtiyaç duyduğunuz anda içiniz rahat bir şekilde bizlere ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat seçeneklerimizle kaliteli hizmetimizi sizlerle buluşturuyoruz. Hafriyat alanında yenilikçi hizmetlerimizle ilerlemeye devam edeceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR