• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Esen Teknik

firma adresi

Adres :

Görgü Sokak No : 31 / A Elazığ » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emrah Bozdemir
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (543) 407 46 82

Elektronik ürünlerin bakımı ve onarımı alanlarında faaliyet göstermekte olan firmamız Esen Teknik, birmilyonnokta.com ailesinin önemli bir üyesidir. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile hareket eden firmamızdan dilediğiniz zaman hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Alanında deneyim sahibi ve oldukça profesyonel olan ekibimiz ile sorunlarınızı çözüme en kısa sürede kavuşturuyoruz. Kaliteli bir işçilik ile sorunlarınızın tekrarlanma olasılığını oldukça düşürüyoruz.

Elazığ tesisat bakım ve onarım sektöründe hizmet veren firmamız, en çok tercih edilen ve en çok tavsiye edilen bir firma konumunda bulunmaktadır. Hizmetlerimizin çeşitliliği oldukça fazladır. Fikir edinmeniz için bu hizmetlerimizden bazılarını sayacak olursak şunlardır; kombi bakım ve onarım, klima bakım ve onarım, beyaz eşya bakım ve onarım gibi birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Bizden hizmet aldığınız takdirde elektronik eşyalarınız emin ellerde olacaktır.

Firmamız, uygun fiyatları ile hizmet sunmaktadır. Kaliteli ve kusursuz bir hizmeti bütçe dostu fiyatlar ile satın almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunuyoruz. Eşyalarınız eskisinden daha sağlam ve daha dayanıklı olacaktır. Bunun için tek yapmanız gereken bizden hizmet almak olacaktır.

Bizimle iletişime geçmek çok basittir. Herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz ya da firmamıza uğrayabilirsiniz. Sizlerin sorunlarının çözümü için en kısa sürede destek olacağız ve sorunlarınızı çözüme kavuşturacağız. Sağlam ve dayanıklı elektronik eşyalar için bizi tercih edin.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR