• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Esirger Kuyumculuk Malzemeleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Atilla Esirger Asım Esirger

Şehrimiz kuyumcuları için yaptığımız çalışmalar sayesinde Ankara takı ve aksesuar sektöründe güvenle tercih ediliyoruz. Uzun yıllar bu sektörün içerisinde çalışmalar gerçekleştirerek değerli halkımız tarafından ve değeli esnaf arkadaşlarımız tarafından tercih edilmemizin sebebi verdiğimiz hizmetin kaliteli ve güvenilir olmasıdır. Sektörde çalışmalarımızı başlattığımız günden bu yana kalitemizden ödün vermeden çalışmalar gerçekleştirdik. Bu sayede müşterilerimizin beğenisini ve güvenini kazandık. Uzun yıllardır değerli halkımız tarafından tercih ediliyoruz ve onlara sunduğumuz hizmetleri eksiksiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Standart ve özel yüzük kutusu imalatı, standart ve özel bilezik kutusu imalatı, kolye kutusu imalatı yani kısacası takı kutularının imalatını ve takı kutuları üzerine özel tasarımlar yaparak sizlere hizmet veriyoruz. Kuyumcularda kullanılan kalıpların imalatını yapıyoruz ve hizmetinize sunuyoruz. Aynı zamanda özel tepsiler de üretiyoruz. Birbirinden kaliteli ürünlerimizi uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Mesleğimizi seviyoruz ve önemsiyoruz. Yıllardır bu sektörün içerisinde olarak sayısız tecrübe kazandık. Tecrübelerimizi ve bilgimizi kullanarak değerli müşterilerimiz için özenle ve dikkatle çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz.

Takı ve aksesuar sektöründe bugüne kadar gelişmeler olduğu gibi bugünden sonra da gelişmeler olacaktır. Bu yenilikler doğrultusunda ekibimizle kendimizi ve çalışmalarımızı geliştirmeye devam edeceğiz. Çalışkan, azimli, yeniliğe açık, mesleğini seven, takım ruhuna ve iş disiplinine sahip ekip arkadaşlarımızla eksiksiz hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutmak için güler yüzlü, samimi, dürüst ve saygılı kişiliğimizle çalışmalarımızı hizmetinize sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR