• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Eşit İnşaat

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Çetin Eşit

reklam logosu

Eşit İnşaat ailesi olarak Tekirdağ iç dekorasyon sektöründe hizmet vermekteyiz. Ev ve iş yerlerinizde kullanılan renkler, mobilyalar ve aksesuarlar ortamın enerjisini değiştirmektedir. Ortamda renk uyumsuzluğu olduğu zaman ister istemez bu uyumsuzluktan etkilenirsiniz. Günlük hayatınızda da dikkat ederseniz girdiğiniz ortamlar çok karışık göründüğü için size hoş görünmeyebilir. Başka bir açıdan baktığınız zaman ortamda uyum olduğu zaman orada kendinizi daha rahat ve iyi hissedersiniz. Evinizin de dekorasyonu bu konuda önemlidir. Eğer evinizin veya iş yerinizin dekorasyonunu göz ardı ediyorsanız firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olursunuz.

Uzman kadromuzla birlikte yıllar önce aldığımız eğitimleri başarıyla tamamlamış bulunmaktayız. Yılların kazandırdığı tecrübeler doğrultusunda işimizi özenle, dikkatle ve ilgiyle yapıyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını değerlendiriyor, bu doğrultuda nasıl bir çalışma yapabiliriz diye inceliyoruz. Öncelikle bilgisayar ortamında proje oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz proje müşterimizden onay aldıktan sonra çalışmaya başlıyoruz. Eğer müşterimizin istediği bir değişiklik varsa onu gerçekleştiriyoruz. Çünkü müşterimizin isteği her zaman önemli…

Son teknoloji cihazlarımız ve özel sistemler sayesinde işimizi eksiksiz yapıyoruz. Çalışkan ve azimli kişiliğe sahip kadromuzla tüm çalışmaları vaktinde tamamlamaya özen gösteriyoruz. Plan ve program doğrultusunda disiplinli bir şekilde iyi çalışmalar gerçekleştirmiş oluyoruz. Sizler de evinizin veya iş yerinizin dekorasyonu için ekibimizden yardım alabilirsiniz. Doğru renk, mobilya ve aksesuarlarla sizin için en uygun dekorasyon sağlanacaktır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR