• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eski Dostlar Simit Evi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Kayıkçıoğlu - Rahmi Kılıç

birmilyonnokta.com üyesi olan Eski Dostlar Simit Evi, İstanbul pasta ve pastane sektöründe yer almaktadır. İstanbul Esenyurt bölgesinde hizmet vermekteyiz. Firmamız, bu sektör içerisindeki en iyi hizmeti sunmayı değerli müşterilerine karşı bir borç bilmektedir.

Günün en önemli öğünü olan kahvaltılarda simit ve poğaça vazgeçilmez tatlar arasındadır. Mekanımızda içeriğini çeşitli malzemelerle zenginleştirdiğimiz unlu mamullerimiz yer almaktadır. Besleyici kahvaltı tabağı servisimizi lezzetli simit ve poğaçalarımızla en güzel şekilde geçirebilirsiniz. Kahvaltı servisimizin yanında çiğ köfte ve midye gibi ek lezzetleri de sizlere sunmaktayız. Hazırladığımız zengin menüyle iş yerimizde günün her öğünü için tüketmeye uygun birçok atıştırmalık ve yemek bulunmaktadır.

Doyurucu kahvaltı tabaklarımızın ve sunduğumuz diğer yemeklerin yanı sıra menümüzde çeşit çeşit pastalar ve tatlılar da yer almaktadır. Siz de opsiyonlar arasından damak tadınıza en uygun tatlıyı seçerek yemeğinizi güzel bir şekilde taçlandırabilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz bol seçenekten oluşan menümüzü en lezzetli haliyle sizlere servis etmek ve sizler için en dürüst hizmeti sunmak misyonumuzdur. Menümüzde yer alan yemekleri hazırlarken en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Ayrıca mutfağımız son derece hijyeniktir. Firma olarak lezzete ve kaliteye önem verdiğimiz kadar hijyen kurallarına da son derece önem veriyoruz.

İş yerimizde müşteri memnuniyetini önemseyen, profesyonel kişilerle çalışmayı tercih ediyoruz. Mutfak kısmında işini iyi bilen aşçılarla çalışarak tüm öğünlerinizi en güzel şekilde geçirmeniz için emek gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR