• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Eskişehir Man A Man Kıtchen & Coffee

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Vedat Göçmez

reklam logosu
  • firma instagram

Eskişehir Man A Man Kıtchen & Coffee olarak, müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet anlayışını sizlere sunuyoruz. Güler yüzlü personellerimizle oldukça çeşitli menülerimiz ile sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Eskişehir pasta ve pastane sektöründe müşteri memnuniyetimizin yüksekliği ile diğer firmalar arasından öne çıkmaktayız. Güler yüzlü ve anlayışlı personellerimiz ile sizin keyifli zaman geçirmenizi sağlıyoruz. Dekoratif tasarımı ile öne çıkan mekânımızla ve özenli sunumlarımız ile de görselliği önemsiyoruz. Dinamik ve hızlı servis anlayışımız size en iyi hizmeti sunmayı amaç ediniyoruz.

Kaliteli ve her damak zevkine hitap eden çeşitli ürünlerimizi size en ekonomik şekilde sunuyoruz. İşinde uzman aşçılarımız ile siparişinizi alır almaz en hızlı ve en lezzetli şekilde sizin için anında hazırlıyoruz. Taze ve kalitesinden emin olduğumuz ürünlerle hazırladığımız çeşitli menülerimizi yüksek lezzet iddiamız ile sizlere sunuyoruz. Günün en güzel öğünü olan kahvaltıyı ise en uygun fiyata en çeşitli ve lezzetli şekilde sizlere hazırlıyoruz. Güne enerjik ve lezzetli bir başlangıç yapmak isterseniz doyurucu kahvaltı menülerimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca çeşitli kahve çeşitlerimizi de deneyerek hoş vakit geçirebilirsiniz.

Eskişehir gibi öğrenci sayısı yüksek bu şehirde arkadaşlarınızla güzel vakit geçirmek için bizi tercih edebilirsiniz. Öğrencilere özel kampanyalardan faydalanarak, uygun fiyata kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Siz de arkadaşlarınızla güzel müzikler ve kaliteli ürün yelpazemizle hoşça vakit geçirmek isterseniz sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR