• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Eskişehir Tesla Akademi

firma adresi

Adres :

Arifiye Mahallesi Öztopçu Sokak No: 10 / 4 Eskişehir » Odunpazarı
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gözde Mutlu Yeşil - Özge Akan
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (551) 005 01 61
firma wp

Whatsapp 2:

0 (551) 004 99 50

reklam logosu
  • firma instagram

Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde siz değerli müşterilerimize hizmet sunan Eskişehir Tesla Akademi isimli işletme olarak her zaman kaliteli, deneyimli ve hayati bir önem taşıyan hizmet sunmakta ve aynı zamanda birmilyonnokta.com üyelerinden bir tanesi olarak kendimize yer bulmaktayız. İşletme olarak dönem eksikliklerini tamamlama, yeni nesil soru çözümü, üst döneme hazırlık, denemeler, akıl ve zekâ oyunları, satranç, piyano ve yaratıcı drama gibi pek çok alanda hizmet sunmakta ve sunulan bu hizmetler ile çocuklarınızın geleceğe ve başarıya hazırlanmaları sağlanmaktadır. Sunduğumuz bu hizmet çocuklarınızın gelecekleri açısından çok önemli bir noktada yer almaktadır.

İşletme olarak siz müşterilerimize sunduğumuz bu önemli hizmet esnasında bünyemizde her zaman profesyonel ve uzman öğretmenler çalışmakta ve bu uzman öğretmenler sayesinde sunulan hizmetin olumlu sonuçları her zaman çok daha fazla seviyede bulunmaktadır. İşletme olarak sınıflarımızın geniş bir alana sahip olmasından dolayı çocuklarınızın rahat bir şekilde hizmet alabilmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca öğretmenlerimizin sayısının fazla olmasından dolayı çocuklarınıza istedikleri her zaman etüt verebilme imkânına sahip olmaktayız. Çocuklarınız için sunduğumuz bu önemli hizmet karşısında her zaman en uygun fiyatları ortaya çıkarmakta ve maddi olarak rahat bir şekilde hizmet alabilmeniz sağlanmaktadır.

Sizlerin de çocuklarınız için bu derece tecrübeli ve profesyonel bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Eskişehir akademi sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek memnun kalacağınız bir hizmet alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR