• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Esra Home

Sektör :

Yetkili Kişi :

Esra Erol

Esra Home

Esra Home firması olarak birinci misyonumuz sürekli olarak kendimizi yenileyerek müşterilerimize hediyelik eşya alanındaki en kaliteli hizmeti ulaştırabilmektir. Bu misyonumuz sayesinde Esra Home firmamız günümüze kadar gelmeyi başarmış ve bu süreç içerisinde de birçok başarıyı hanesine yazdırmıştır. Sürekli olarak kendimizi geliştirme misyonumuzun gerçekleştirilebilmesi için ise sürekli olarak hediyelik eşya sektöründe oluşan yeniliklerin, gelişmelerin takibini gerçekleştirmekteyiz. Eğer var ise eksiklerimizi tamamlamakta yok ise İstanbul şehrinde sunmuş olduğumuz hizmetin üzerine yenilikler ekleyerek müşterilerimizi sürekli olarak memnun etmeye çabalamaktayız.

Esra Home firması olarak en büyük hedeflerimizden bir tanesi de İstanbul şehrinde hediyelik eşya alanında hizmet veren firmalar arasında başı çekebilmektir. Müşterilerine yalnızca hizmet sunan ve bu hizmetin karşılığını alan bir firma olmaktan kurulduğumuz günden itibaren korkmakta ve kaçınmaktayız.

Müşterimizden alacağımız karşılıktan çok müşterimizin memnun olmasına, ihtiyacının etkili bir şekilde karşılanabilmesi üzerinde çalışmaktayız. Bu sayede hediyelik eşya sektöründe hizmet veren en başarılı firmalar arasında başı çekmeyi başarmaktayız. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler bu kazancımızı kanıtlar niteliktedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR