• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Esra Karakaya Studyo

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Esra Karakaya

reklam logosu
  • firma instagram

Güzellik, her insanın sahip olmak istediği ve kendisine özen göstererek yaratmaya çalıştığı bir unsur. Her insan güzel görünmeyi arzulamakta ve bunun doğrultusunda çeşitli adımlar atmakta.

Esra Karakaya Stüdyo olarak İstanbul Kartal’da hizmet veren güzellik merkezimizde, kadınlar için uzman ellerden çeşitli uygulamalar sağlamaktayız. Saç bakımından yüz bakımına, tesettür saç yapımından makyaja kadar geniş bir yelpazede hizmet sunmakta olan merkezimizde, farklı olarak verdiğimiz hizmetlerden biri de sizlerin en güzel hallerini profesyonel bir şekilde fotoğraflamamız. Gerek saç, gerek makyaj alanında usta işi dokunuşlarla sizin istekleriniz doğrultusunda bakımınızı gerçekleştirdikten sonra, profesyonel fotoğraf makinesi ve profesyonel çekimimizle sizlere güzel de bir fotoğraf sunmaktayız.

Önemli akademilerden biri olan Altıer Moda ve Güzellik Akademisi’nden eyeliner alanında sertifikalı olan merkezimizde, İstanbul güzellik merkezi sektöründe bu anlamda hizmet veren tek merkez konumunda bulunmaktayız. Makyajın her çeşidinin profesyonelce yapıldığı merkezimiz, eyeliner konusunda sertifikalı ve uzman kalitesini tescilleyerek bu alanda daha da özel işlere imza atmakta. Her müşterimiz için özenli ve bireysel olarak dikkatli bir hizmet anlayışı geliştiren işletmemizde, müşteri memnuniyetini sağlamak bizler için çok önemli.

Güzellik merkezi alanında sertifikalı hizmet ve bunun yanı sıra hizmet çeşitliliğiyle öne çıkan merkezimizde aynı zamanda fiyatlar da fazlasıyla uygun. Müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda oluşturduğumuz fiyat politikamızla, kalite ve fiyat açısından İzmir’de tercih edilen bir güzellik merkezi olmanın gururunu yaşıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR