• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Ess Kişisel Bakım Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mine Güzelküçük

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Firmamız, uzun yıllardır sektöründe başarılı olarak hizmet vermekte ve hizmetlerini her daim genişletmektedir. Kaliteli ve dünya standartlarında cihazlar, eğitimli ve tecrübeli ekip, hijyenik olarak A kalitedeki salonumuzla alanında rakiplerinden bir adım önde gelmektedir. Kişisel bakımına özen gösterenlerin uğrak noktası olan salonumuz, siz değerli müşterilerimizin kişisel bakımı, güzelliği için hizmet vererek mutluluğunuz ve memnuniyetiniz için her geçen gün hizmetlerini genişletmektedir.

Üstüm hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş salonumuz estetik ve güzellik işlemlerinde ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri takip ederek tüm hizmetleri sunan en doğru adreslerden bir tanesidir. Hijyenik ve modern bir atmosferde, donanımlı teknik ekipmanlar, son teknoloji cihazlar ile hayal ettiğiniz görüntüye kavuşmanız ve güzelliğinizi ön plana çıkarmanız için uygun fiyat politikamızla da rakiplerimizi geride bırakmaktayız.

Ankara kişisel bakım merkezi bilgi birikimimizi ve yeteneklerimizi sizlere sunmaktan gurur duymaktayız. Merkezimizde her kadının hakkı olduğuna inandığımız bakım süreçlerini titizlikle ve periyodik olarak yönetip, ihtiyacınıza yönelik fikirler vermekteyiz. Cildinizin ve dış görüntünüz sizler için olduğu kadar bizler için de son derece önemlidir. Kaliteli ürünlerimiz ve en son teknoloji cihazlarımız ve güler yüzlü ekibimizle misafirlerimizi şımartmak, onlara hak ettiği kişisel bakımı sunmak bizler için son derece önem arz etmektedir.

Tüm bu prensipleri kendimize ilke edinerek, sektördeki misyonumuza layık olmak için her geçen gün merkezimizi yenilemekteyiz. Alanında uzman personellerimizi periyodik aralıklarla eğitimlerle geliştirerek sizlere daha iyi hizmet sunmak için durmaksızın çalışmaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR