• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ess Moda

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sadullah Tarönü - Eren Erdoğan - Salih Öztürk

Giyim sektöründe son trendlerin ve popüler ürünlerin satışını gerçekleştiren firmamız Ess Moda birmilyonnokta.com üyesidir. Ess Moda ailesi olarak içinde yer aldığımız Kocaeli tekstil giyim sektöründe hem bayan hem de bay giyim kategorilerinde onlarca çeşitle hizmet sunuyoruz. Firmamız yeniliklerin ve son trendlerin takibini yakından gerçekleştirerek ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Bay ve bayan giyim kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan firmamız, aklınıza gelebilecek her giyim ürününe ev sahipliği yapmaktadır. Bu ürünler içinde gömlek, pantolon, tişört ve elbise çeşitleri gibi aklınıza gelebilecek her kategoriden ürünler yer almaktadır. Birinci kalite ürünler sunan işletmemiz, butik ürün kategorisinde benzersiz parçalara ev sahipliği yapmaktadır.

Sizlere her zaman tercih edebileceğiniz kalite ve rahatlıkta ürünler sunmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Biz de satın alma personelimiz ile sezon trendlerini yakından takip ederek günümüz standartlarına en uygun ve kullanışlı parçaları sizler için temin ediyoruz. Sizler de gönül rahatlığı ile tüm trend parçalara firmamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ess Moda ailesi olarak kaliteli, profesyonel ve kurumsal bir hizmet anlayışı sürdürmek firmamızın temel yapı taşları arasında yer almaktadır. Bu anlayış çerçevesinden ödün vermeden sizler için en kaliteli ürünleri temin etmeye ve alışveriş deneyimini daha keyifli hale getirmek için çalışmalarımızı ilerletmeye devam ediyoruz. Sizler de en trend kıyafetlere ulaşmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR