• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Esser Güzellik Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bedriye Eser

Balıkesir'de estetik ve güzellik sektörünün öncülerinden olan Esser Güzellik Salonu huzurlu atmosferi, teknolojik donanımı ve güler yüzlü çalışanları ile siz değerli müşterilemize hizmet vermektedir. Sizlere, son derece güvenli, hijyenik ve modern bir tasarıma sahip olan güzellik salonumuzda kendinizi evinizde hissetmeniz için sıcak ve konforlu bir ortam sunuyoruz.

Esser Güzellik Salonu olarak sizlere lazer epilasyon, doğal ve dermatolojik ürünlerle cilt bakımı, bölgesel zayıflama, göz bakımı, kaş bakımı ve tasarımı, kalıcı ve profesyonel makyaj, ipek kirpik uygulamaları gibi kaliteli ve profesyonel hizmetler sunuyoruz. Bu uygulamaları son teknoloji ürünü olan cihazlarla kaliteden ödün vermeden gerçekleştiriyoruz. Pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde kavuşmanız, güzelliğinize güzellik katmanız için sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Esser Güzellik Salonu olarak Balıkesir güzellik salonu alanında;

Temel önceliğimiz müşterilerimizin salonumuzdan ve hizmetimizden memnun kalmalarıdır. Alanında uzman ekibimiz profesyonel hizmet sunmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı önceliklerimizin başında gelmektedir. Bakım hizmetlerimiz son derece hijyenik ve modern koşullarda gerçekleştirilmektedir. Hizmet verdiğimiz süre boyunca edindiğimiz bütün tecrübeleri sıcak ve ferah bir ortamda sizlerle paylaşmaktayız.

Balıkesir merkezde bu amaçlarla hizmet veren Esser Güzellik Salonu, teknolojiyi de yakından takip ederek, yeni uygulamaları sizlerle güvenle buluşturuyor. Cilt sağlığınızı korumak, cildinizi yenilemek, taze, ferah bir görünüme kavuşmak ve daha fazlası için sizler de güzellik salonumuzu ziyaret edebilir, Esser Güzellik Salonu ailesinin bir parçası olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR