• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Este D'or Güzellik Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yadigar Yılmazer

  • firma fb
  • firma instagram

Güzellik, bakım ve onarım konularında deneyimli kadrosu ile üstün hizmetler veren firması Este D'or Güzellik Salonu birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesidir. İnsanlık tarih boyunca en iyi ve özel hissettiği anlarını, kendisine değişiklik yaptığı zamanlarda bulmuştur. Bu değişiklikler görünür ve kalıcı durumlar sunduğu kadar, psikolojik rahatlamalarda oluşturabilmektedir. Eşsiz güzelliklerin hayat bulduğu dünyamızda, insanlarda kendi güzellikleri konusunda çeşitli arayışlara girişmişlerdir. Bu arayışlar sırasında, kişisel bakım ürünleri, cilt bakım cihazları, saç kesim modelleri gibi güzellik ve sağlık sektörünü içine alan bir dolu yenilik geliştirmişlerdir.

Günümüz son hali bakımından oldukça gelişmiş olan kişisel bakım alanı, profesyonel güzellik merkezleri eliyle hizmetler verilen alanlara dönüşmüştür. Bu kapsamda sizlere en güzel bakım ve onarım teknikleri sunan, alanının öncü ismi Este D'or Güzellik Salonu olarak, dermapen cilt bakımı, kaş pudralama, dudak renklendirme, medikal cilt uygulamaları, kalıcı eyeliner, ipek kirpik ve kalıcı makyaj gibi birçok farklı konuda hizmet veriyoruz.

Şeffaf fiyat politikalarımız sayesinde en kaliteli cilt uygulamalarını, siz değerli müşterilerimiz için belirlenen en uygun fiyatlara sunuyoruz. Güler yüzlü ve deneyimli personelimiz, kişiye özel ilgilenme metotları sayesinde, kişisel bakım konularında tüm sorularınıza cevap veriyor. İstanbul güzellik merkezi ve kişisel bakım alanında alımlı bir görüntü, eşsiz bir yenilenme ve kalıcı güzellikleri sizlere sunan firmamız, her zaman mutlu hizmetler alacağınız en doğru adresiniz olmak için, tüm gayretiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR