• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Este Verita Güzellik Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

-

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Güzelliğinize güzellik katacak Este Verita Güzellik Merkezi birmilyonnokta.com üyesidir. Modern güzellik anlayışına sahip, profesyonel ekibimiz ile artık daha güzelsiniz. Her kadın aslında zaten güzeldir. Biz, güzelliğinizin tamamen ortaya çıkması için sizlere yardım ediyoruz. Hijyen koşullarına uygun olarak hazırladığımız merkezimizde, gerekli eğitimleri tamamlamış olan profesyonel ekibimiz ile en güzel halinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

İstanbul Beylikdüzü güzellik merkezi denilince akla gelen ilk isimlerden biriyiz. Verdiğimiz profesyonel hizmet sayesinde, gün geçtikte daha çok tatmin olmuş müşteriye hizmet vermekteyiz. Teknoloji harikası ekipmanımız ve çağdaş güzellik anlayışımız ile cildinize ve hatlarınıza en uygun seçenekleri belirliyor, taleplerinizin en iyi şekilde karşılanmasına özen gösteriyoruz.

Güzellik denilince ilk akla gelen lazer epilasyon, medikal cilt bakımı ya da cilt leke bakımı, g5 masaj uygulamaları ve bölgesel incelme gibi işlemler uzman ekibimiz tarafından en yeni teknolojiye sahip aletler ile yapılıyor. Bu tür işlemler tek seansta tamamlanamadığından, süreç ile ilgili detaylı bilgiyi tarafınızla paylaşıp, tüm süreç onayınız ile yürütülüyor.

Verdiğimiz diğer hizmetler olan kalıcı makyaj, protez tırnak, manikür, pedikür, kirpik lifting gibi hizmetlerimiz sayesinde gün içerisinde yaptığınız güzellik işlemlerine zaman ayırmanıza gerek kalmıyor. Güzellik uğruna her gün aynı işlemleri tekrarlayarak geçirdiğiniz zamanı, sadece bir günde geçirerek, kendinize daha çok zaman ayırmanıza olanak sağlıyoruz. Her an, her dakika, her yerde en güzel halinizde olmanız da cabası.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR