• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Estemila Güzellik Salonu

Adres :

Atatürk Mah Turgözal Bul Gadenya 7/1 Dairer 60 Ataşehir İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nedret Safran

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 540 62 24

Whatsapp 2:

0 (530) 241 88 30

Whatsapp 3:

0 (535) 540 62 24

Whatsapp 4:

0 (530) 241 88 30

Güzellik ve kişisel bakım çözümleri insanların kendilerini daha güzel hissetmelerini sağlar. Bu, sadece onların dışa karşı estetik görünmeleri için değil aynı zamanda kendilerine olan özgüvenlerinin artması için de bir alternatiftir. Kendisine olan özgüveni artan kişi gerek günlük hayatında gerekse iş hayatında başarı basamaklarını daha rahat çıkar. Bazı organizasyonlarda ise bütün gözleri üzerinizde toplamak için kişisel bakım çözümlerine ihtiyaç vardır. Bütün bunlara sahip olmak için tek ihtiyacınız zevkli dokunuşlara sahip marifetli parmaklardır. İstanbul Ataşehir’de faaliyet gösteren Estemila Güzellik Salonumuzda uzun zamandır benzersiz uygulamalara imza atıyor, kişiye öze tasarımlar geliştirerek farklılığı arayanların tercihi oluyoruz.

İstanbul güzellik merkezi sektörünün öncü ve örnek salonlarından birisi olarak yola çıktığımız ilk günden bu yana yoğun ilgi görüyoruz. Kısa sürede bölgemizin en fazla rağbet gören güzellik merkezi konumuna yükselmiş olsak da başarımızı kesinlikle yeterli görmüyor, daima daha iyisin ve daha güzelini hayata geçirebilmek için çabalıyoruz. Merkez olarak modayı, teknolojiyi, sağlık alanındaki yenilikleri yakından takip ediyor, her birindeki en son gelişmelerin oldukça kısa süre içerisinde salonumuzda hayat bulmasını sağlıyoruz.

Güzellik merkezi olarak her biri alanında deneyimli, tecrübeli, uzman, zevk sahibi, yetenekli personellerle çalışıyoruz. Bütün kadromuz dinamik yapılarıyla kendilerini sürekli geliştirmektedir. Kaliteden ödün vermediğimiz salonumuzda dünya markalarının en yeni ve en çok tercih edilen ürünlerini kullanıyor, uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR