• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Estemoon Estetik Ve Güzellik

Adres :

Başakşehir Mah. Toros Cad. Arterıum 4 Ofis Bina Kat: 1 D: 7 Başakşehir/istanbul İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ercan Ay

E-Posta Adresi :

ercanerenay@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 208 08 95

Whatsapp 2:

0 (542) 208 08 95
Estemoon Estetik Ve Güzellik

Bayanlara Özel Bölgesel Zayıflama, Lazer Epilasyon, Profesyonel Cilt Bakım ve Dermapen Leke Akne Kırışıklık Tedavisi olarak İstanbul Başakşehir de hizmet vermekteyiz.

Güzellik sektöründeki başarı basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanmış olanEstemoon Estetik Ve Güzellik firmamız bunun bir tesadüf olmadığını ortaya koymuş olduğu hizmetlerle göstermiştir.Müşterilerin memnuniyet oranlarına göz atıldığında firmamızın bugünkü bulunmuş olduğu konumun büyük bir başarı hikâyesi olduğu yadsınamaz bir gerçektir.Bunun sağlanabilmesi için kuruluş günümüzden bu ana kadar herkesin büyük bir özverisi bulunmaktadır.

Hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Güzellik sektöründe lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunanEstemoon Estetik Ve Güzellik firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.
Çalışma hayatımız içerisinde her zaman en kaliteli hizmetin sunulması ve bunun profesyonel bir şekilde yapılmasını hedefledik. Konusunda uzman olan çalışanlarımız ile sizlere her zaman oldukça başarılı şekilde güzellik sektöründe hizmetler sunduk. Özellikle profesyonel şekilde bu alanda hizmet sunmamız nedeni ile sizlerin yoğun ilgisini görerek daha da fazla bu şekilde çalışmalarımızı yoğunlaştırdık.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR