• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Esthetion Beauty

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yücel Dizman - Savaş Baytar

İstanbul güzellik merkezi sektöründe hizmet sunan firmamız Esthetion Beauty Center, birmilyonnokta.com üyesidir. Güzellik merkezi sektöründe zamanla bazı yenilikler yaşanmıştır. Yaşanan bu yenilikler doğrultusunda artık kadınların istek ve ihtiyaçlarına daha doğru, sağlıklı ve güvenilir çözümler sunulmaktadır. Eğitimini tamamlamış, bilgi ve birikim sahibi ekibimizle bizler de bu sektörde başarılı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

Hizmet verdiğimiz sektörde müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunarak, onlar için güvenilir işlemler yaparak yüksek memnuniyet sağlıyoruz. Bizler her zaman güler yüzlü, samimi, saygılı, işini severek yapan ekibimizle hizmet veriyoruz. Güzellik merkezimizde müşterilerimizi karşılıyor, birebir iletişim kurarak nasıl bir hizmet almak istediğini dinliyoruz. Ardından gerekli incelemeleri yaparak müşterimizin bu işlem için uygun olup olmadığını tespit ediyoruz. Görüşme sonrasında anlaşma sağlandığında işlem için plan hazırlıyoruz.

Güzellik merkezimizde farklı birçok işlem uyguluyoruz. Son teknoloji cihazlar, yüksek kaliteye sahip ürünler, donanımlı ekibimiz eşliğinde sektörün güvenilir hizmetini sizlere sunuyoruz. Buz lazer epilasyon, bölgesel zayıflama, dudak dolgusu, elmacık kemiği dolgusu, kaş doldurma, ipek kirpik, cilt bakımı, kalıcı makyaj gibi farklı birçok işlem sizler için yapılıyor. Sağlığınızı korumak adına tek kullanımlık ürünler tercih ediyoruz. Birden fazla kullanım için uygun olan ürünleri temizlemeden asla kullanmıyoruz. Bizler her zaman sizlerin sağlığı, güzelliği ve memnuniyeti için profesyonel destek sunuyoruz. Merkezimizi güvenle tercih edebilir, bu işlemlerden faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR