• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Evcilla Veteriner Kliniği

Adres :

Fatih Mahallesi 30009 Sokak Ferhat Apartmanı Altı No: 16/c Mersin » Mezitli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şöhret Erden - Umut Osman Kurt

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 333 79 46

Whatsapp 2:

0 (541) 723 35 05

Mersin’de bulunan Evcilla Veteriner Kliniği isimli merkezimiz evcil hayvan üzerine birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet vermektedir. Sorumluluğunu üstlendiğiniz sevimli dostlarınızın ihtiyaçlarını karşılamak için kliniğimizden yararlanabilirsiniz.

Evcil hayvanlarınızın sağlık durumlarında sorun yaşanması halinde halsizlik, iştahsızlık, göz ile görülebilen yaralar, incinmeler vb. gözlenebilir. Bu tür durumlarda bireysel müdahaleler yerine uzman bir veterinerden yardım almanız evcil hayvanınızın mağduriyetinin kısa sürede giderilmesi ve yanlış müdahale ille durumun daha kötüye gitmemesi için gereklidir. Merkezimizde bulunan uzman veteriner hekimimiz evcil hayvanınıza uygun teşhis ve müdahaleyi gerçekleştirir. Sağlık durumları için gerekli aşı vb. uygulamaları da merkezimizden yaptırabilirsiniz.

Evcil hayvanınızı seviyor fakat oluşabilecek yavrulara bakım gücünü kendinizde bulamıyorsanız kısırlaştırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İşlemler uzman kontrolü altında gerçekleştirileceğinden evcil hayvanınızın sağlık durumu tehlikeye atılmaz.

Mersin evcil hayvan sektöründe hizmet veren kliniğimizden evcil hayvanınızın beslenmesini daha sağlıklı hale getiren kedi ve köpek mamalarını temin edebilirsiniz. Alo mama servisimizden yararlanarak dilediğiniz miktarda mamayı adreslerinize sipariş edebilirsiniz.

Kliniğimizde pet kuaför hizmeti de verilmektedir. Tırnak kesimi, tıraş gibi işlemlerde evcil hayvanlarınız hırçınlaşabilir. Bu işlemleri bireysel olarak gerçekleştirmeye çalışmanız halinde evcil hayvanınıza zarar verebilir veya siz zarar görebilirsiniz. Firmamızda tecrübe ile gerçekleştirilen pet kuaför işlemleri ile evcil hayvanlarınız zarar görmeden güzel bir görünüme kavuşur. Evcil hayvanlarınızın beslenme, sağlık ve kuaför ihtiyaçlarında kliniğimize güven ile başvurabilir; onları sağlıklı ve mutlu edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR