• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Evde Sağlık Hizmetleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Faruk Yıldız

Kocaeli sağlık sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen firmalarından biri olan Evde Sağlık Hizmetleri ailesi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Sektörde faaliyet gösteren, alanında uzman ve gerekli eğitimleri almış ekibimizle beraber sizlere en iyi hizmetleri vermeye devam ediyoruz.

Profesyonel hizmet anlayışımız ile sizlere ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri en iyi şekilde veriyoruz. İnsan sağlığının kıymetini biliyor ve bu doğrultuda gerekli özen ve özveriyi göstermeye dikkat ediyoruz. Sizlerin sağlığı için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Evde sağlık hizmetleri ile dilediğiniz gün ve saatte evinize gelerek ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sizlere sağlıyoruz.

Serum takma çıkarma, iğne yapma, sonda takma çıkarma işlemleri ve ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sizlerle buluşturuyoruz. Üstün hizmet ve hijyen standartlarına dikkat ederek sizlere en iyi hizmetleri en temiz şekilde veriyoruz. İstediğiniz gün ve saatte talepleriniz doğrultusunda sizlere ulaşarak ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri sizlerle buluşturuyoruz.

Bakıma muhtaç, daimî bakıcıya ihtiyaç duyan hastalarımız için gerekli hizmetleri veriyor ve sizlerin sağlığı için elimizden geleni yapıyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefi ile çıktığımız bu yolda sizlerin memnuniyeti ve sağlığı için tüm imkânlarımızı kullanıyoruz. Deneyimli ekibimizle beraber sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşarak istediğiniz an istediğiniz hizmete ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR