• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Evo Çit Tel Sistemleri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sinan Yerlikaya

reklam logosu
Misyonumuz;
80 ' li yıllarda ticaret hayatının temelini Doğubank da atan 32 yıllık ticari deneyime sahip firmayız.
İşe başladığımız gün itibari ile misyonumuz her firma gibi kar etmek olsa da, yıllardır her iyi esnafın yaptığını yapıyor insan kazanma gayreti içinde çalışıyoruz. Çalışmalarımızın meyvesini her geçen gün alıyoruz. Kaliteli ve makul fiyatta telçit sistemleri satışı ve montajı ile sektörün öncü firmaları arasında yer alıyoruz.
Vizyonumuz;
Bu hizmetler neticesinde hergün büyüyor ve gelişiyoruz. Hedefimiz ve çalışma gayemiz sizleri kazanırken yine sizlere daha iyi hizmet verebilmek. Dürüst, kaliteli, zamanında, düzgün malzeme ve işçilik hizmeti vermektir.
İmalatını ve Montajı Yaptığımız Ürünlerimiz Aşağıda Bilgilerinize Sunulmuştur.
Saygılarımızla...
Evo Çit Sistemleri
Panel çit, örgütel, jiletli tel, dikenli tel, çimçit, özel hasır tel imalatı, ferforje, ferforje kapı, yangın merdiveni çelik konstrüksiyon çit bağlantı elemanları, çimçit, şantiye çiti, trapez sac, genişletilmiş sac, kafes sepet, ve otomatik raylı kapı, köpek korunağı, makine koruma, fabrika iş güvenlik çitleri,özel imalat bahçe çiti, fabrika etrafı, villa ve site çevresi çit montaj ve satışını başakşehir adresimiz de yapmaktayız.
- Önce İnsan prensibi ve iş güvenliği esası ile çalışan firmamız çalıştığı iş ortaklarına, personeline değer vermektedir.
- Üretimini yaptığımız ürünlerde ve hizmetlerde en makul fiyat garantisi sunan firmamız; ayrıca ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
- Üretim üzerine kurulu yatırım stratejisi ile her geçen gün büyüyen şirketimiz; ürünlerini TSE standartlarına uygun olarak imal edilmiş ürünlerin montajını yapmaktadır.
- Hizmette ''Sınırlarınızı Bizimle Çizin'' sloganıyla yola çıkan firmamız sadece Türkiye’de değil sınırları aşarak hizmet etmeye devam ediyor.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR