• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Evren Kardeşler Besi Ve Üretim Çiftliği

Adres :

Çamdibi Mahallesi Çam Dibi Mezarlığı Yanı Balıkesir » Havran

Sektör :

Yetkili Kişi :

Anıl Evren - Akın Evren

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 294 68 98

Whatsapp 2:

0 (546) 681 12 31

Evren Kardeşler Besi ve Üretim Çiftliği olarak en önemli sektörlerden birinde hizmet göstermekteyiz. Et, süt, yumurta gibi yiyecek maddelerinin önemi çok büyüktür. İnsan sağlığını çok büyük oranda etkilediğini iyi biliyoruz. Tabi bu besinlerin organik bir şekilde elde edilmesi gerekmektedir. İşte biz tam bu noktada devreye girerek siz müşterilerimizi sağlıklı besinler üretmekteyiz. Büyükbaş, küçükbaş ve kümes hayvanlarımızın bakımları sırasında en kaliteli yemleri kullanmaktayız. Hiçbir zaman ilaç kullanımı yapmamaktayız. Her hayvanımızı doğal bir şekilde besleyerek en organik ve sağlıklı şekilde gıda elde etmekteyiz.

Hizmet verdiğimiz sektörde hayvanlarımıza hiçbir zaman kötü bakılma söz konusu değildir. Bu mesleği icra ederken aynı zamanda çok büyük bir hayvan sevgisi barındırmak gerekmektedir. Çiftliğimiz bünyesinde her zaman en tecrübeli veteriner hekimlerimiz bulunmaktadır. Her zaman hayvanlarımızla ilgilenmekte ve onların sağlıklarını yitirmelerine izin verememektedirler. Kümes hayvanlarımızın ortamları çok geniş tutulmaktadır. Hayvanlarımızın rahat bir şekilde hareket etmeleri sağlanmaktadır. Süt sağlamalarında son teknoloji makineler kullanılmakta ve hayvanlarımıza en ufak bir acı vermeden verimli bir süt sağma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Balıkesir besi çiftliği denildiği zaman akla ilk olarak gelen çiftliklerden biriyiz. Sunduğumuz hizmet her zaman en üst seviyede kalacaktır. Ahırlarımızın durumu, hayvanlarımızın yemleri, süt sağım işlemi her zaman deneyimli çalışanlarımız tarafından yapılmakta ve vatandaşlarımıza, müşterilerimize en sağlıklı ve en güvenilir hizmeti sunmaktan mutluluk ve gurur duymaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR