• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eylül Petshop

Adres :

Zafer Mahallesi Armada City Plus Çarşısı No: 33 Çorlu Tekirdağ Tekirdağ » Çorlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oğuz Erpolat - Murat Polat

E-Posta Adresi :

murat-polat-38@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 484 62 02

Whatsapp 2:

0 (533) 484 62 02

Eylül Pet Shop firmamız evcil hayvanları ve bunların ihtiyaç duyduğu şeyleri satın alabileceğiniz bir firmadır. Küçük dostlar edinmek ve onlara sevgi göstermek insanların en fazla hoşuna giden şeyler arasında yer alır. Kediler ve köpekler gibi küçük dostlarımız hayatımıza renk katmaktadır. Ancak onların bakımlarına ve beslenmelerine dikkat etmek gerekir. Firma olarak kedi ve köpekler başta olmak üzere evcil hayvanlarınız için ürünleri sunmaktayız.

Tekirdağ evcil hayvan sektöründe faaliyet gösteren firmamız sahip olduğu tecrübe ile farklı türde ürün seçenekleri sunmaktadır. Kediler ve köpekler için yaş ve kuru mama ürünlerinde geniş ürün seçeneği sunmaktadır. Kedi ve köpeklerinizin türlerine, yaşlarına ve diğer özelliklerine uygun yaş veya kuru mamayı bizden temin edebilirsiniz. Dünyanın önde gelen mama markalarının birçoğu sizin için uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. En kaliteli ve en besleyici mamaları ve diğer ürünleri bizden temin edebilirsiniz. Günlük olarak kullanılacak mamalara ek olarak ödül mamaları gibi özel ürünler için de seçeneklerimiz mevcuttur. Mama ürünleri ile ilgili olarak evlere ücretsiz servis hizmetimiz bulunmaktadır. Talep ettiğiniz ürünleri adresinize aracımız ile teslim ediyoruz.

Firmamız evcil hayvanlarınız için özel malzemeler ve kıyafetler ile ilgili ürün seçeneklerine sahiptir. Açık ve kapalı alanlarda kullanılabilecek yuvalar, kedi ve köpeklerin sağlığı ve rahatı için gerekli olan eşyalar ve kıyafet seçenekleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ürünler sunulmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR