• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Eymen Petshop

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Derya Bozkurt

reklam logosu
  • firma instagram

Evcil hayvanlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünlere ev sahipliği yapan işletmemiz Eymen Petshop birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Evcil hayvanlar da diğer tüm canlılar gibi, kendilerine özel olarak tasarlanmış olan ürünlere ihtiyaç duyarlar. Yaşam alanları, besin maddeleri gibi temel pek çok konuda özenle tasarlanmış olan ürünleri firmamızda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bursa evcil hayvan sektöründe başarılı çalışmaları ile pek çok kesimin ihtiyaçlarını verimli şekilde karşılayan firmamız hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır. Sizlere bu alanda en kapsamlı hizmetleri sunabilmek adına yoğun çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Alanında en başarılı ve kaliteli olan ürünleri de bu doğrultuda sunmaktayız.

Eymen Petshop ailesi olarak küçük dostlarımız için ihtiyaç duyduğunuz tüm bakım ve besin ürünlerine ev sahipliği yapıyoruz. Başta mama çeşitleri olmak üzere; kuş kafesi, akvaryum, kedi yatağı ve pek çok farklı aksesuarın satışını gerçekleştiriyoruz. Sizler de geniş ürün yelpazesi arasından ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış süreçlerinde her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız, yılın her zamanı avantajlı fiyatlarımız ve ürün alternatiflerimiz ile sizlere büyük bir mutlulukla yardımcı oluyoruz. Evinizi paylaştığınız ve sizlere sımsıcak dostlukları ile destek olan küçük dostlarımız her şeyin en iyisini hak eder. Sizler de bu hizmetleri alanında profesyonel bir işletmeden almak istiyorsanız, Eymen Petshop ailesi olarak firmamız her zaman hizmetinizde.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR