• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Farmacity

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Bünyamin Gölgeli-sevilay Gölgeli

reklam logosu
  • firma fb
  • firma tw

İzmir güzellik ve kişisel bakım sektörünün öncü firması olarak, kaliteli, güvenilir, sağlıklı ürün ve hizmetlerimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sektördeki deneyimimiz ve kalitemizle müşterilerimizin güvenini kazanmış olmak bize hem gurur vermekte hem de çalışma şevkimizi artırmaktadır. Bu güvene layık olabilmek için yenilikçi vizyonumuz, gelişime açık bakış açımız ve etik değerlerimizden asla taviz vermemekteyiz.

Buca’da bulunan kurumumuz, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır. Müşterilerimize, sağlam altyapımızla, her kesime ve ihtiyaca hitap eden ürün çeşitliliğimizle, erişilebilir fiyatlarımızla ve güler yüzlü ekibimizle başarı ile hizmet vermekteyiz.

Yoğun rekabetin yaşandığı kozmetik sektöründe başarıyı yakalamanın yolu kalite standartlarına sadık olmaktan geçmektedir. Müşterilerimizin markamıza olan güveni ve ürünlerimize olan ilgisini sürekli kılmak için biz de firma olarak dünyadaki ve sektörümüzdeki her türlü yeniliği ve gelişmeyi takip etmekteyiz. Bu yenilikler ve teknolojik ilerleme ışığında her gün kendimizi daha da geliştiriyor müşterilerimize sunduğumuz ürünleri sürekli daha iyiye taşıyoruz.

Sadece altyapımızı ve ürünlerimizi geliştirmekle kalmıyor, insan kaynağımıza da sürekli yatırım yapıyoruz. Bizim için personelimizin mesleki anlamda kendini geliştirmesi de müşteri memnuniyetinin artırılması bakımından gereklidir. Bu anlamda her kademeden personelimizin mesleki eğitim, kurs ve seminerlerden faydalanmasını sağlamaktayız.

Ürün ve hizmet kalitesini, erişilebilir fiyat etiketleri ile sunmak için de büyük özveri ile çalışmaktayız. Çünkü müşterilerimizin en iyi hizmete en iyi fiyatlarla ulaşabilmesine özen göstermekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR