• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Farmasi Danışmanı Esin Tosun

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Esin Tosun - Suleyman Tosun

reklam logosu

DeğerliFARMASİtemsici adayları,

FARMASİ’nin ışıltılı ve bol kazançlı dünyası sizleri bekliyor."Farmasi ile herkes dilediği kadar kazansın"mesajını veren sayın yönetim kurulu başkanımız Hakan Tuna tüm temsilcilerimize sınırsız kazanabileceğiniz bir iş fırsatını FARMASİ aracılığı ile sizlere sunmuştur.

FARMASİ, 1946 ylında kurulmuş Dr.C.Tuna tarafından kurulmuş olan TANALİZE kozmetiğin 1995 ylında FARMASİ ismiyle kurduğu bir şirkettir. İstanbul Ömerli'de FARMASİ tesislerinde son teknoloji ile kurulmuş üretim tesisleri bulunan FARMASİ'nin 5 Ayrı Fabrikası vardır. Avrupanın en büyük entegre kozmetik tesisidir.

Günümüzde118 dış ülkedefaaliyet göstermekte olan, yelpazesinde2.000’denfazla ürün barındıran, dünyada350 milyondanfazla tüketiciye ulaşmış %100 Türk sermayeli bir şirkettir.

Şimdi, tüm deneyim ve avantajlarımızı, kendi ülke insanımızla paylaşma zamanının geldiğine inanarak,119. ülkeolarak doğrudan satışsistemiyle ülkemizde faaliyet kararı aldık.

Bu yolda, bizleri çok heyecanlandıran ve sizlerin başarısı için her türlü olanağı sunanweb sitemizle hepinize merhaba diyoruz.

Bu inanç ve güçlü heyecanımızla, size yeni kazançlar dünyasına, güzelliğin kalbine ve aramıza hoşgeldiniz demek istiyoruz.

Siz, değerli danışman adaylarımız; online kataloğumuzu incelediğinizde,her yaş grubuna hitap eden ürün gruplarımızı keşfedeceksiniz ve ürünlerimizi satın alırken stok sıkıntısı çekmemenin keyfini yaşayacaksınız.

Bizler, size kaliteli ve bol seçenekli ürünler sunmaktan dolayı büyük mutluluk duymaktayız.

Her yeni çıkacak, Farmasi online kataloğunda yenilikler, zengin içerikli ürünleri ve fırsatları sizlere sunacağız.

Amacımız;markamızın tüm gelişim sürecinde sizlerle omuz omuza çalışmak, yeni ürün oluşturmaktan, yeni ödül planı yaratmaya kadar sizin de kendinizi bu sürece dahil edeceğiniz, şeffaf ve hızla yayılacak bir çalışma sistemini tüm Türkiye’ye duyurmak ve yaymaktır.

FARMASİailesinin bireyi olduğunuzda, kısa sürede, içinde bulunduğunuz sistemin kazanç farkını hissedeceksiniz.

Çok iyi planlanmış ve çok kazandıran bu sistemin içinde sizler, planlı ve hedefleriniz doğrultusunda çalıştığınızda kazançlarınızın limitinin olmadığını göreceksiniz.

FARMASİdünyasına girdiğiniz andan itibaren, yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz muhteşem bir grubun değerli bir parçası olacaksınız.

Ayrıca işinizi geliştirmek ve daha başarılı olabilmek için düzenlenecek seminer ve organizasyonlara katılıp, bu seyahatlerden mutlulukla ve motive edilmiş ayrılacaksınız.

FARMASİ’nin sunduğu eğitim imkanlarıyla, mesleki ve kişisel açıdan kendinizi geliştirip, kariyer basamaklarını çok daha hızlı tırmanabileceksiniz.

FARMASİ’nin kaliteli ve etkileyici ürünlerini kullanarak kendinizi harika hissedeceksiniz.
Bir yandan geniş ürün yelpazesi içinde seçim yapmanın özgürlüğü ile harika ürünleri ekonomik olarak satın alıpKAZANÇLI ALIŞVERİŞ İMKAN’ından yararlanabileceksiniz.

Bir yandan daKENDİ İŞİNİZİN SAHİBİolarak cazip ve kazanç fırsatları olan bir sistemin içerisinde yer alacaksınız.

FARMASİsisteminin işleyişi oluşturulurken “Doğrudan Satış” sektörünün danışmanlarını, müşterilerini en çok koruyan bir işleyiş mantığı benimsenmiştir.

Şirketimiz adına gelecekteki başarınız için her türlü desteği vereceğimizi belirterek, birlikte büyük başarılaraimza atmayı temenni ediyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR