• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Farmasi Şerife Yılmaz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şerife Yılmaz

Bilindiği üzere Farmasi, uzun yıllardır kozmetik ve kişisel bakım sektöründe bulunan ve adından sıklıkla övgüyle bahsettiren bir marka. 2010 yılından itibaren doğrudan satış sistemine geçmiş olması ile de birçok insana iş fırsatı sağlamakta. Sinop alışveriş sektöründe yer alan Farmasi Şerife Yılmaz olarak bizlerde markanın kaliteli ürünlerini siz değerli müşterilerimizle buluşturma hususunda hizmet vermekteyiz.

Farmasi markası adı altında, her ay yenilenen kataloglarımızı sizlere ulaştırıyor ve siparişlerinizi markamıza ileterek sizlere güvenli ve hızlı teslimat sağlıyoruz. Sizleri kargo şirketleri ile uğraştırmıyor, aldığınız ürünleri istediğiniz yere getirerek elden teslim sağlıyoruz ve kapıda ödeme fırsatı sunuyoruz. Ürün çeşitliliğini sizden aldığı ilhamlarla arttıran markamız cilt bakımı, saç bakımı, parfüm, kişisel bakım, gıda takviyeleri, temizlik ürünleri kategorileri başta olmak üzere birçok kategoride 2000’den fazla ürün çeşitliliğine ev sahipliği yapıyor. Ürünlerimiz laboratuarlarımızda insan ve çevre dostu olarak en yüksek kalite standartlarında üretilmiş olduğunu bilmenizi isteriz. Ayrıca ürünlerimiz helal ürün sertifikasına da sahiptir. Ürünlerimize kafanızda soru işaretleri olmadan sahip olabilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

Ürünlerimize üyelik gerektirmeden bizler üzerinden ulaşabileceğiniz gibi, sizlerde üye olarak ekibimde yer alabilir ve Farmasi dünyasının ayrıcalıkları ile tanışabilirsiniz. Üye olan müşterilerimiz kaliteli ürünlerimizi uygun fiyata satın almalarının yanında, zaman içerisinde yükselerek kendilerine kazançta sağlamaktadır. İletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşarak, ürünlerimizden istediğinizi sipariş verebilir veya Farmasi hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR