• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fatih Ayhan Hair Coiffure

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Ayhan-yasemin Ayhan

Ankara kuaför sektöründe yer alan firmamız güzelliğinize güzellik katmak için çalışmalarına devam ediyor. Güzellik sektörü neredeyse sınırsız olarak tanımlanabilecek kadar geniş bir sektör. Biz de bu sektörde yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Firma olarak işimizi severek yapıyoruz ve bunun başarımıza büyük etkisi olduğunu düşünüyoruz. Şimdiye kadar birçok güzellik çalışmasını başarı ile neticelendirdik. Kaliteden ödün vermeden gerçekleştirdiğimiz hizmetler sektör içerisinde ki konumumuzu da yakından ilgilendirmektedir. Başarı olarak bulunduğumuz noktadan her ne kadar memnun olsak da daha üst seviyelere çıkmak için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

Güzellik sektöründeki yenilikler de sürekli olarak gelişmektedir. Yenilikleri yakından takip eden firmamız takibini sağlamış olduğu yenilikleri başarılı şekilde uygulamakta ve başarısına başarı katmaktadır. Güzellik sektörü için kaliteli malzeme kullanımı önemli faktörler arasında yer almaktadır. Kullandığımız malzemelerin kalitesi müşterilerimizin sağlığını etkilediğinden firmamız özenle tercihte bulunmaktadır. İnsan sağlığına kesinlikle zararı olmayan ve kanserojen madde içermeyen malzemeler ile çalışıyoruz. Güzellik merkezimizde kullanılan pek çok tek kullanımlık malzeme bulunmaktadır. Kişiye özel malzemelerin yanı sıra ortak kullanmaz zorunda kaldığımız malzemeler de mevcuttur, ortak kullanım alanında yer alan malzemeler her kullanım öncesinde ve her kullanım sonrasında sterilize edilmektedir.

Güzellik merkezimizde fiyatlarımız sabittir, son derece uygun fiyatlar ile hizmet sunmaktayız. Dönemsel olarak gerçekleştirdiğimiz indirimlerimiz de mevcuttur. İndirimlerimizden faydalanmak ve hizmet talebinde bulunmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR