• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Fd Fatma Durmaz Güzellik Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fatma Durmaz

reklam logosu
  • firma instagram

FD Fatma Durmaz Güzellik Merkezi, birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veriyor. Ordu güzellik merkezi sektöründe hizmet veren salonumuzda profesyonel kadroyla çalışmaktayız. Güzellik merkezi alanında müşteri memnuniyetini sağlamak oldukça zordur. Bizler özenle ve dikkatle çalışarak müşteri memnuniyetini yüksek tutmayı başarıyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetle değerli müşterilerimizin memnuniyetini koruyor, müşterilerimiz tarafından güvenle tercih ediliyoruz.

Güzellik merkezi alanında zamanla birçok yenilik yaşandı. Yaşanan bu yenilikler sayesinde günümüzde pek çok işlem uygulanıyor. Merkezde bulunan salonumuzda her zaman kaliteli, sağlığa uygun, doğru ve güvenilir ürünler kullanılıyor. Kullanılan bu ürünler sayesinde etkili işlemler yapılıyor. Tam donanımlı salonumuzda kişiye özel hizmet veriyoruz. Salonumuzda kalıcı kaş uygulaması yapılıyor. Müşterimizin yüz hatlarına uygun kaş tasarımı yapılıyor. Salonumuzda ipek kirpik uygulaması da yapılıyor. Ekibimiz saç tasarımı, saç kesimi ve saç boyama hizmeti veriyor.

Tam donanımlı salonumuzda tırnak tasarımı yapılıyor. Cilt bakımı, el ve tırnak bakımı yapılıyor. Geniş kapsamlı hizmet veren salonumuzda istediğiniz işlemi yaptırabilirsiniz. Sizin için uygun olan işlemi ekibimiz başarıyla yapacaktır. Bizler hizmet verdiğimiz sektörde kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Sektörde gerçekleşen yenilikler doğrultusunda kendimizi geliştiriyor, daha doğru ve güvenilir hizmetle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Salonumuzda güler yüzlü, samimi, saygılı ve dürüst kişiliğe sahip ekibimizle hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz için doğru fiyat aralığını belirliyoruz. Bu sayede gerçekçi fiyatlarla profesyonel hizmet veriyor, müşterilerimiz tarafından güvenle tercih ediliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR