• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fethiye Gülbahçesi Anaokulu

Adres :

Taşyaka Mah. Ölüdeniz Cad. No: 16/1 Fethiye Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ersan Korkmazoğlu

E-Posta Adresi :

fethiyegulbahcesi@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 352 86 06

Whatsapp 2:

0 (552) 352 86 06

Fethiye Gülbahçesi Anaokulu olarak Muğla Fethiye’de faaliyet gösteren okulumuzun temel amacı çocuklarımızın gelişimini en üst seviyeye taşımaktır. Bunun için hayal kuran, öğrenmekten keyif alan yaratıcı, her zaman merak eden, geleceği hayal ederek kendine ve etrafına yön veren özeleştiri yapabilen, farklı düşünme yeteneğine sahip öğrenciler yetiştirmeye çalışıyoruz. Modern eğitim metotlarını takip ediyor, elde ettiğimiz başarıları her geçen gün daha yenileriyle süslemeye çalışıyoruz.

Muğla eğitim sektöründe etkin öğrenme yöntemleriyle geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın erken yaşlardan itibaren kaliteli biçimde yetiştirilmesini sağlıyoruz. Anaokulu eğitiminin hayatın en önemli devresine denk geldiğinin ve hayat boyu başarının temeli olduğunun bilincindeyiz. Bunun için her öğrencimiz bizim için özeldir. Sınıf ortamına sosyal gelişimlerini desteklemeye çalıştığımız gibi bireysel olarak ilgilenip her öğrencimizin en üst seviyeye çıkmasını amaçlıyoruz.

Alanında eğitimli, deneyimli ve tecrübeli öğretmenlerimizin her biri işini severek ve büyük bir heyecan içinde yapmaktadır. Sevgiyle yaptıkları işlerinde sevgilerini çocuklarımıza aktarmakta, sıcakkanlı bir ortamda rehberlik eğitimlerini devam ettirmektedirler. Öğrencilerimizin her biriyle özel ilgilenen, onların takibini yapan, gerekli durumlarda kontrolünü gerçekleştiren öğretmenlerimiz yaşam boyu öğrenmeyi ilke edinmiş ve edindirmeye çalışan kişilerdir.

Fethiye Gülbahçesi Anaokulu olarak amacımız, çocuklarımızın gelişim ve eğitim hayatlarının sağlam temeller üzerine atılmasıdır. İlk öğretim ve sonraki eğitim hayatlarında başarı odaklı, çalışkan öğrenciler olmalara ve kaliteli kişiler olarak yaşamlarına devam edebilmelerine destek olmaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR