• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Feyyaz Oto Yıkama

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ali Sular

  • firma instagram

Hayatımızı kolaylaştıran, ulaşımımızın bir parçası olan otomobillerimizin zaman zaman çeşitli ihtiyaçları olabilmektedir. Feyyaz Oto Yıkama olarak, araçlarınıza ihtiyacı olan çeşitli hizmetleri en kaliteli şekilde sağlamaktayız. Firmamız, Adana otomotiv sektöründe yer almakta olup siz değerli araç severlere hizmet vermektedir. Araçlarınızı ilk günkü temiz ve parlak görünüme yeniden kavuşturmayı sizlere garanti eden firmamız, çeşitli uygulamalarıyla aynı zamanda aracınızın performansını da daha iyi hale getirmektedir.

Araçlar her ne kadar titiz şekilde kullanılsa da bazen dış etmenlerden kaynaklı olarak kirlenme ve yıpranma gibi istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalabilmektedir. Bu gibi durumlarda, çok geç bir zamana bırakılmadan aracınıza gerekli müdahalelerin yapılması gereklidir. Aracınıza ihtiyacı olabilecek her türlü hizmeti sağlayan firmamızda iç-dış yıkama, cam film, pasta-cila, oto kuaförlük, araç kaplama uygulamalar yapılmakta olup geniş bir hizmet ağına sahibiz. Oldukça iddialı olduğumuz oto yıkama konusunda özverili çalışmalarımız sayesinde sizlerden de yoğun talepler görmekteyiz. Titizlikle gerçekleştirdiğimiz oto temizlik hizmetimizde aracınızı bir bütün olarak ele alıyor ve iç-dış olmak üzere en detaylı temizliği sağlıyoruz.

Firma olarak sizlere; düzenli olarak servisimizi ziyaret ettiğiniz ve gerekli uygulamaları yaptırdığınız takdirde, aracınızın ömrünü uzatmayı hatta daha yüksek performansla çalışmasını vaat etmekteyiz. Kendimize olan güvenimizi, kurulduğumuz ilk günden beri sektördeki lider pozisyonumuzu korumamızı sağlayan siz değerli müşterilerimizin takdirine borçluyuz. Daha temiz ve daha sağlıklı bir araç kullanma deneyimi yaşamak istiyorsanız, firmamızın hizmet olanaklarından sizler de yararlanmalısınız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR