444 24 98
  1. Hizmet
  2. İstanbul
  3. Fidan Büfe ve Tekel Bayii

Fidan Büfe ve Tekel Bayii İletişim Bilgileri

Fidan Büfe ve Tekel Bayii

Fidan Büfe & Tekel Bayii olarak İstanbul-Esenler de hizmet vermekte olup tekel bayi,tekel bayi sipariş,alkol satışı,tekel bayi paket servis vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.  Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.    Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.   Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.   Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.    Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Adres Adres Kemer Mahallesi 939. Sokak No: 14 Atışalanı - Esenler/istanbul
Telefon 1 Telefon 0 (541) 268 80 80
Telefon 2 Telefon 0 (543) 250 52 80
Yetkili Yetkili Tamer Fidan
Sektör Web Adresi
Mail Mail -
Lokasyon Lokasyon İstanbul » Esenler
Kemer Mahallesi 939. Sokak No: 14 Atışalanı - Esenler/istanbul

Fidan Büfe ve Tekel Bayii Firması Hakkında

Fidan Büfe & Tekel Bayii olarak İstanbul-Esenler de hizmet vermekte olup tekel bayi,tekel bayi sipariş,alkol satışı,tekel bayi paket servis vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

 Fidan Büfe ve Tekel Bayii FİRMA ETİKETLERİ

başakşehir tekel bayi

başakşehir alkol paket servis

başakşehir gece açık tekel

başakşehir en yakın tekel

başakşehir en yakın tekel bayi

başakşehir alkol satışı

istanbul başakşehir alkol paket servis

istanbul başakşehir gece açık tekel

istanbul başakşehir alkol satışı

istanbul başakşehir en yakın tekel bayi

istanbul başakşehir en yakın tekel

istanbul başakşehir tekel bayi

istanbul esenler alkol paket servis

istanbul esenler gece açık tekel

istanbul esenler alkol satışı

istanbul esenler en yakın tekel bayi

istanbul esenler en yakın tekel

istanbul esenler tekel bayi

esenler alkol paket servis

esenler gece açık tekel

esenler alkol satışı

esenler en yakın tekel bayi

esenler en yakın tekel

esenler tekel bayi


Devamını Göster