• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Filtre Coffee Shop

Adres :

Kozyatağı Mahallesi Oral Sokak Bahar Apt. No: 8-10/b Kadıköy İstanbul İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Funda Özdoğan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@filtrecoffeeshop.com

Whatsapp 1:

0 (533) 160 37 22

Whatsapp 2:

0 (533) 160 37 22

Whatsapp 3:

0 (505) 273 37 22

Filtre Coffee Shop

Filtre Coffee Shop, 6 Haziran 2018`de hizmete girmiştir.

Kozyatağı mahallemizde; bir teması, kendine has bir çizgisi olan, keyifli, huzurlu, hizmette samimiyeti, ürünlerinde kaliteyi hedefleyen bir kahve dükkanı olmak üzere yola çıktık.
Bunu başarmak ve sürdürebilmek için çalışmak ve sürekli kendimizi geliştirerek yenilemek amacındayız.
Nitelikli kahve çekirdekleri ile hazırlanmış nitelikli kahvelerimiz, özel bitki çaylarımız, tatlı ve atıştırmalıklardan oluşan menümüz ve genç ekibimizle sizlere hizmet etmeye hazırız.
Nitelikli kahve artık o kadar uzağınızda değil.
Filtre Coffee Shop, yakınınızda..
Hizmet sunumunda mevcut yerel uygulamalar baz alinmayarak dünya standartlarinda bir kalite ile müsteriye ulasilmaktadir. Firmamizin ulastigi noktada personelimizin emegi kadar müsterilerimizin ve is ortaklarimizin katkisi da önemlidir. Faaliyet alanimizla ilgili olarak etkilesim içinde bulundugumuz tüm birey ve kurumlardan gelen geri dönüsler dikkatle incelenmekte ve hizmet sunumuna katkisi degerlendirilmektedir. Bu emeklerimiz, çagi yakalama ve gelecege güvenle bakma vizyonumuzun bir parçasidir.
Bir vizyon sahibi olmak güçlü olarak ayakta kalmanin en önemli sartidir. Bizlerde Filtre Coffee Shop firmasi olarak İstanbul sehrinde kalmanin verdigi avantajlari kullanarak çagin gereklerine ayak uyduruyor ve internet ve teknoloji akimini es geçmiyoruz. Teknoloji ve internetin öneminin ne kadar büyük oldugunu biliyor ve ona göre kendimizi gelistiriyoruz. Gelismeyen ölür mantigini bildigimiz için ileri görüslü olmak için çaba sarf ediyor ve sizlerin memnuniyeti için çaba sarf ediyoruz. Yalanciliktan uzak ve hizli hizmet sunma yetenegimiz ile sizlerin memnuniyetini kendimizden önce tutuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR