• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

First Lady Kurtay Triko

Adres :

Mollafenari Mahallesi Selvili Mescit Sokak Modelhan 12 No: 411 Fatih/istanbul İstanbul » Fatih

Sektör :

Yetkili Kişi :

Celal Kurtay

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 546 34 80

Whatsapp 2:

0 (535) 546 34 80

Giyim sektörü eski çağlardan bu yana en çok ciroya sahip sektörlerin başında gelmektedir. Giyim sektörünün hareketliliği elbette ki sektörün alt dallarını da olumlu yönde etkilemiştir. Moda olgusu öncelikle giyim sektörüyle başlamıştır. Kıyafet çeşitli kumaşların iğne ve iplikle birbirine dikilmesinden oluşmuştur. Günümüzde kumaş çeşitliliği, dokuma çeşitliliği, model fazlalığı ve sektörün genişlemesi gibi etmenlerden dolayı giyim sektörü bulunduğu en zirve noktaya ulaşmıştır.

Genel sözlük anlamı olarak triko kelimesi düz örme makinelerinde üretilen, atkılı örme sistemli kumaşlara triko denir. Başta yün ve pamuk ipliği olmak üzere düz örgü makinesinde üretilir. Düzörmemakinelerinde, tek plaka, çift plaka, saç örgülü, nopeli,kaydırmalı, jakarlı, intersia ribana (lastik), selanik haroşa örgülü kumaşlar en çok kullanılan ve üretilen triko kumaş türleridir. Triko kumaşlar, düz örme kumaşlar olarak da ifade edilir. Trikonun çok çeşitli kullanım alanları vardır. Triko kumaşı yazın serin kışın sıcak tutma özelliklerine sahiptir.

Firmamız giyim sektöründe hizmet vermektedir. Kadın giyiminde ürün çeşitliliğimiz ve yılların değişmeyen kalitesiyle siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Her zaman son moda ürünlerimizle şıklığın tek adresiyiz. Müşterilerimizin adeta bir moda ikonu gibi görünmeleri en büyük arzumuzdur. Bu kalite politikamız bizi İstanbul Fatih triko kadın giyim sektörünün parlayan yıldızı haline getirmiştir. Satışlarımız toptan ve perakende olarak çeşitlilik göstermektedir. Her zaman avantajlı fiyat ve cazip kampanyalarla hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR