• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fit Life Aktif Yaşam Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Türkay Çınaroğlu

Fit Life Aktif Yaşam Merkezi olarak Adana Çukurova’da hizmet vermekte olan işletmemiz kişiye özel beslenme ve yaşam danışmanlığı yapmaktadır. Amacımız Adana sağlık alanında danışanlarımızın hayat kalitesini iyileştirerek daha kaliteli bir hayat yaşamalarına, daha aktif olabilmelerine yardımcı olmaktır.

Merkezimizde ücretsiz kilo analiz hizmeti verilmekte, buna müteakip kişiye özel beslenme programları hazırlanmaktadır. Danışanlarımız çoğu zaman günlük beslenme alışkanlıklarında ufak değişiklikler yaparak daha konforlu bir günlük yaşama kavuşmaktadır.

Beslenme programlarımız kişiye özel gerçek gıda programlarını, kişinin eksiklerine göre mikro besin programlarını ve alışkanlık temelli hayat tarzı programlarını içerir. Danışanlarımızın hedef ve beklentileri dahilinde seanslar uygulanır. Kilo verme, kilo alma, aktif yaşam danışmanlığı, sporcu beslenmesi, shake ile 21 günde değişim gibi hizmetlerin verildiği merkezimizde mikro besin olarak Herbalife markası tercih edilir.

Herbalife, 1980’den bu yana 90’dan fazla ülkede 2 milyonun üzerinde ürünleri tüketilen bir markadır ve atıştırmalıklar, takviye edici gıdalar, sporcu besinleri, kişisel bakım ürünleri bulunur.

Herbalife, ürünlerini doğrudan satış yöntemiyle tüketicilerle buluşturuyor. Bunu, bağımsız üyeleri aracılığıyla yapıyor. Yaşam merkezimiz Adana bağımsız Herbalife üyesi olarak markanın ürünlerinin doğrudan satışını ve tanıtımını yapıyor. Aynı zamanda üyelik kabul ederek iş ortağı ağı oluşturuyor. Bu sayede müşterilerimiz bizden aldıkları ürünleri kendileri de birer herbalife bağımsız üyesi olarak satabiliyor, gelir elde edebiliyorlar. Merkezimiz bütün bu konularda gerekli danışmanlık hizmetini vermekte bir taraftan beslenme danışmanı bir taraftan da üyelik kabulü görevi üstlenmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR