• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fitovision Naturel

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşegül Erten

Antalya/ Kepez’ de bulunan firmamız, siz değerli müşterilerimizin sağlığını düşündüğümüz için hizmete giren bir firmadır. Hayatımızda neredeyse her gün tüketilen çay ve çay ürünlerin insan vücuduna yararlarını biliyoruz. Fitovision Naturel olarak sizleri genel sağlık durumunuzu korumak, iyileştirmek ve kilo alımınızı durdurmak için tavsiye edilen bir çay türüdür.

Raflarda yerini alan çaylarımızın hepsi birbirinden farklı ve farklı bir amacı yerine getirmektedir. Beyaz çay cildin genç, dinç, ve gergin kalmasına yardımcı olur. Cildinizin nem dengesini sağlar. Akne izlerinin giderilmesinde büyük rol oynar. Fito- Rog ise adet dönemindeki sancının giderilmesinde ve adet döngüsünün düzensizliğini dengelemeye destek olur. Lavanta çayı, uykusuzluğa iyi gelir ve sakinleştirir. Matcha çayı ise konsantrasyon arttırmaya yardımcı olur. Yorgunluk, halsizlik sorununu ortadan kalmasında destek olur. Fito – Milk, emziren anneler için bebeğinizin gaz sancısı problem ise annelere yardımcı olur.

Fitovision Naturel vücut yağ yakımı konusunda oldukça etkili bir çözüm önerir. Cilt altında bulunan yıllardır biriken inatçı yağları, yok etmek için çabalayanlar fito- çayı gönül rahatlığı ile deneyebilirler

Sağlık sektöründe yeni bir çığır açan firmamız gün geçtikçe daha da tanınmakta ve tavsiye edilmektedir. Siz değerli müşterilerimizin sorunlarını dinleyerek, evlerinizde rahatlıkla hazırlayacağınız çayınızı yudumlarken, vücudunuzdaki rahatlamayı sizde göreceksiniz. Türkiye’ nin bütün bölgelerinden bizlere telefon numaralarımızdan ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz [email protected] mail adresinize yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR