• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Fizyo Homs Sağlıklı Yaşam Merkezi ( Seyhan Fizyoterapist )

firma adresi

Adres :

Cemalpaşa Mahallesi 63009 Sokak Rona Apartmanı Kat : 1 No : 3 Adana » Seyhan
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fatmanur Ceylan
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (544) 849 76 41

  • firma instagram

Sağlıklı yaşam sürmeniz için spor hizmetleri sunan firmamız Fizyo Homs Sağlıklı Yaşam Merkezi, birmilyonnokta.com sitesinin önemli bir üyesidir. Firma olarak amacımız, müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmetlerimizi en kaliteli biçimde sizlere sunmaktır. Bu doğrultuda sürekli çalışıyor ve sizlere hizmet veriyoruz. Sağlıklı bir yaşam için en büyük ihtiyaç olan spor aktivitesini bizimle çalışarak keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Adana spor sağlık sektöründe önemli yer edinmiş firmamız, en çok tercih edilen ve en çok tavsiye edilen firmaların başında yer almaktadır. Manuel terapi, fizyoterapi, pilates eğitimi, yüz masajı, siyatik ağrıları tedavisi, duruş bozukluğu tedavisi, çapraz bağ tedavisi, postür analizi, menisküs yırtığı tedavisi, sporcu rehabilitasyonu, evde fizyoterapi hizmetleri, diyet destek hizmeti, klinik masaj hizmeti, boyun fıtığı tedavisi, donuk omuz tedavisi, el ve diz rehabilitasyonu, kişiye özel egzersizler gibi birçok ürün ve hizmeti bizden temin edebilirsiniz.

Firmamız, oldukça uygun bir fiyat politikası belirlemiştir. Bütçe dostu fiyatlar ile en kaliteli hizmetleri size sunuyoruz. Hızlı ve sağlıklı bir biçimde zayıflamak için, sağlıklı ve dinç bir vücuda sahip olmak için bizi tercih edebilirsiniz. Alanında uzman ve deneyim sahibi eğitmenlerimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Bizimle iletişime geçmek oldukça basittir. İstediğiniz zaman bizleri arayabilir ya da merkezimize uğrayabilirsiniz. Sizleri de merkezimizdeki hizmetlerimizden yararlanmaya davet ediyoruz. Sağlıklı bir yaşam için bizi seçin.

adana seyhan fizyoterapist,adana seyhan fizyoterapist nerede,adana seyhan fizyoterapist iletişim bilgisi,adana seyhan tercih edilen fizyoterapist,adana seyhan manuel terapi hizmeti,adana seyhan manuel terapi ücretleri,adana seyhan fizik tedavi ücretleri,adana seyhan fıtık tedavisi,adana seyhan fıtık tedavi ücretleri,adana seyhan meniskus tedavisi,adana seyhan felç tedavisi,adana seyhan topuk dikeni tedavisi,adana seyhan skolyoz belirtileri,adana seyhan skolyoz tedavisi,adana seyhan skolyoz tedavi ücretleri,adana seyhan boyun fıtığı tedavi ücretleri,adana seyhan bel fıtığı tedavi ücretleri,adana seyhan pediatrik rehabilitasyon,adana seyhan pediatrik rehabilitasyon ücretleri,adana seyhan nörolojik rehabilitasyon,adana seyhan nörolojik rehabilitasyon fiyatları,adana seyhan kupa tedavisi yapan yerler,adana seyhan kupa tedavi ücretleri,adana seyhan sporcu yaralanması,adana seyhan lateral epikondilit tedavisi,adana seyhan tenisçi dirseği tedavisi,seyhan fizyoterapist,seyhan fizyoterapist nerede,seyhan fizyoterapist iletişim bilgisi,seyhan tercih edilen fizyoterapist,seyhan manuel terapi hizmeti,seyhan manuel terapi ücretleri,seyhan fizik tedavi ücretleri,seyhan fıtık tedavisi,seyhan fıtık tedavi ücretleri,seyhan meniskus tedavisi,seyhan felç tedavisi,seyhan topuk dikeni tedavisi,seyhan skolyoz belirtileri,seyhan skolyoz tedavisi,seyhan skolyoz tedavi ücretleri,seyhan boyun fıtığı tedavi ücretleri,seyhan bel fıtığı tedavi ücretleri,seyhan pediatrik rehabilitasyon,seyhan pediatrik rehabilitasyon ücretleri,seyhan nörolojik rehabilitasyon,seyhan nörolojik rehabilitasyon fiyatları,seyhan kupa tedavisi yapan yerler,seyhan kupa tedavi ücretleri,seyhan sporcu yaralanması,seyhan lateral epikondilit tedavisi,seyhan tenisçi dirseği tedavisi,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR