• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fizyo Taşucu

Adres :

Taşucu Mah. Fevzi Paşa Sok. No: 10 İç Kapı No: 13 Mersin » Silifke

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fizyoterapist Ganihan Dere

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 115 30 05

Fizyo Taşucu uzman ekip hizmet verenleri olarak yaşadığımız hayatın bize yaşatabileceği birçok sorunu göz önüne aldığımızda bizlere olan ihtiyacınızı oldukça iyi bir şekilde biliyor ve birmilyonnokta.com üyesi olarak bu ihtiyacı karşılamak için gerekli olan standartlar gereği her şeyi yapıyoruz. Mesela bel fıtığı birçok nedene bağlı olarak herkesin yaşayabileceği büyük bir sorun. Bu sorunu yaşadığınızda nelerden uzak kalmamız gerektiğini ve iyileşmeniz için, ağrılarınızın dinmesi için nelerin yapılması gerektiğini oldukça iyi bir şekilde bilmelisiniz.

Mersin sağlık alanında çalışanlar olarak birçok farklı vakalarla karşılaşıyoruz. Bazı sorunların temeline ilişkin ince analizler de yapılması gerekebiliyor. Bu analizler kaliteli aletler de gerektirebiliyor. Dolayısıyla bu temele ilişkin analizin çok iyi bir şekilde yapılması için ince detaylar gerekiyor. Bu gibi nedenleri ortaya çıkardığımızda ise daha ileriye dönük uzun vadeli çözümler sunmuş oluyor ve bu sorunu bir daha yaşamamanız için büyük bir adım atmış oluyoruz.

Yediğimiz besinlerden tutalım, yaşama biçimimize kadar her şey bizi etkileyebilir ve biçimlendirebilir. Bazen dikkat etmemiz gereken noktalar olabilir ve bu noktaların zararlarını ön görmek zorunda kalabilirsiniz. Onun için bir rahatsızlığınız varsa ve yapmanız gereken bazı fiziksel işleriniz varsa yine bizimle bilgi alışverişinde bulunmanız oldukça sağlıklı bir yaklaşım olacak ve işlevinize işlev katma konusunda çok doğru bir adım olacaktır. Sizleri işletmemize davet ediyor ve iyi günler diliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR