• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Fizyonora Sağlıklı Yaşam Merkezi

firma adresi

Adres :

Mimar Sinan Mahallesi Ali İhsan Paşa Bulvarı Kat : 2 Daire : 4 Aydın » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fizyoterapist Aydın Yıldız - Fizyoterapist Kübra Yıldız
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (507) 613 17 42
firma wp

Whatsapp 2:

0 (541) 613 17 42

reklam logosu
  • firma instagram

Fizyonora Sağlıklı Yaşam Merkezi birmilyonnokta üyesidir. Merkezimiz yine son yıllarda gözde terapi ve sağlık yöntemlerini içeren kompleks yapıda bir merkezdir. Burada alacağınız hizmetler neticesinde sağlığınızı korurken aynı zamanda eğlenceli vakitler de geçirebilirsiniz.

Aydın medikal ve tıbbi cihaz sektöründe profesyonel ve deneyimli ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Öncelikle bölgemizde sonrasında diğer bölge illerinden gelen taleplerle tanınırlığımız artmaktadır. İnsanın en önemli organlarından olan kemik ve kas sağlığımız için yaptığımız tedavi şekilleriyle hastalarımızı en iyi seviyede memnun etmeye çalışıyoruz. Bunun bir süreç olduğuna inandığımızdan danışanlarımızı düzenli aralıklarla takipte kalıyoruz.

Ayrıca yerimizde hem sağlıkta tedavi edici özelliği olan hem de spor görevi ile sizleri rahatlatan reformer hizmeti de vermekteyiz. Reformer eğitimler maksimum 3 kişi ile yapılmakta olup sizleri sıkmadan, bunaltmadan eğitici seviyede sağlığınıza fayda sağlamak üzere geliştirilmiştir. Günümüzde oturarak çalışılan iş yüklerimizin artması aynı zamanda doğuştan gelen yapısal anomalilerde de yine gerekli ölçümlerinizin yapılıp size en iyi faydayı sağlayan tedavi metodu ile uzmanlarımız yardıma hazırdır.

Günlük hayatınızı sekteye uğratan kemik ve kas sorunlarınıza uygun çözüm önerileri ile gözünüz arkada kalmaz. Çünkü sağlıklı yaşam merkezimizde her seyinizin düşünüldüğü bir ortamı sağlamış bulunmaktayız. Kalitede sekteye uğramış bir sosyal hayat tarzını benimsemektense bizi tercih edip şahane postür duruşunuzla kendinize güveniniz yerine gelsin. Merkezimizde emsallerine uygun bir fiyat alacağınızı garanti ederiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR