• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fizyopalm Sağlıklı Yaşam Merkezi

Adres :

Türbe Mahallesi Yavuz Sultan Selim Bulvarı Aksay Apartmanı No: 91 Kat: 1 Daire: 1 Mersin » Erdemli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rabia Gübür

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 940 91 19

Whatsapp 2:

0 (544) 715 61 71

Merkezimiz; Mersin danışmanlık sektöründe fizyoterapi danışmanlık merkezi olarak faaliyet göstermek amacı ile sektöre adımını atmıştır. Sektördeki hizmet alanlarımız uzman diyetisyenlik, kireçlenme tedavisi, klinik pilates, hamile pilates, manuel terapi, diz ve bel ağrısı gibi fizyoterapi gerektiren durumlardır. Merkezimize başvuran danışanlarımıza öncelikle en uygun tedavi yöntemini planlıyoruz. Daha sonra hastaya özel egzersiz ve diyet programları uygulayarak gerekli kas gruplarını çalıştırıyoruz. Merkezimiz bölgenin sağlıklı yaşam adına en seçkin sağlık merkezlerinden biridir.

Merkezimiz kurulduğumuz günden bugüne kadar faaliyet alanımızda ihtiyaç duyulan pek çok danışanımızın tedavilerini başarı ile gerçekleştirmiştir. Uygulamalardaki amacımız danışanlarımızın sadece özgür hareket etmelerini kolaylaştırmak değil aynı zamanda vücuttaki ağrının psikolojik etkilerini de ortadan kaldırmaktır. Dolayısıyla merkezimizde danışanlarımızın memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi ile hareket etmekteyiz. Danışanlarımızın bize ihtiyaç duyduğu her durumda dünya standartlarında beklentilerinizi karşılayarak, kusursuz bir hizmet sunmaktayız.

Fizyoterapi merkezi olarak sağlığınızın, sıhhatinizin ve mutluluğunuzun son derece önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinç ile danışanlarımızın yaşam kalitelerini arttırarak daha pozitif ve daha kaliteli bir yaşam sürmelerine katkı sağlamak öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz doğrultusunda danışanlarımızın fizik tedavi ve diyet programları ile günlük yaşantılarındaki aktivitelerini rahat bir şekilde yapabilmeleri için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Ayrıca faaliyet alanımızdaki en son tıbbi gelişmelerin ve teknolojinin yakından takipçisi ve uygulayıcısı olarak siz değerli danışanlarımıza en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR