• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Fizyoterapist Elçin Öztürk

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Elçin Öztürk

  • firma instagram

Hatay sağlık sektöründe fizik tedavi merkezi olarak hizmet sunmakta olan kurumumuz; diz ve bel ağrısı gibi ortopedik; felç ve inme gibi nörolojik hastalıklarda, spor etkinlikleri sırasında meydana kaza ve sakatlık durumlarında, istemsiz idrar kaçırma ve cinsel ilişkide ağrı gibi sorunlarda hastalarımıza destek vermek amacı ile kurulmuştur.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar fizyoterapi ve rehabilitasyon ihtiyacı duyan pek çok hastamızın tedavilerini başarı ile gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye de devam etmekteyiz. Uygulamalardaki amacımız bireylerin sadece özgür hareket etmelerini kolaylaştırmak değil aynı zamanda ağrının psikolojik etkilerini de ortadan kaldırmaya yöneliktir.

Kurumumuzda hasta memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile ihtiyaç duyduğunuz her durumda dünya standartlarında beklentilerinizi karşılamaktayız. Alanımızda aldığımız eğitimler ve yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyim ile pek çok farklı hasta tipinde başarılı uygulamalara imza attık. Tedavi için kurumumuza başvuran hastalarımıza öncelikle en uygun tedavi yöntemini planlıyor daha sonra hastaya özel egzersiz programlarını uygulayarak gerekli kas gruplarını çalıştırıyor ve rapor ediyoruz. Bununla birlikte kurumumuzda en son tıbbi gelişmelerin ve teknolojinin yakından takipçisi ve uygulayıcısıyız.

Bir fizyoterapist olarak sağlığınızın, refahınızın ve vücudunuzun hareketinin son derece önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinç ile hastalarımızın fizik tedavi ve rehabilitasyon programları sonunda günlük yaşantılarındaki aktivitelerini ağrısız bir şekilde yapabilmeleri için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Amacımız hastalarımızın yaşam kalitelerini arttırarak pozitif bir yaşam sürmelerine katkı sağlamaktır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR