• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fizyoterapist Osteopat Dursun Sümer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dursun Sümer

Fizyoterapist Osteopat Dursun Sümer olarak İstanbul Bahçelievler’de sizlere fizik tedavi alanındaki bütün yenilikleri son teknoloji cihazlarımız yardımıyla sunmayı ve sizleri sağlığınıza kısa sürede kavuşturmayı hedefliyoruz. 4 yıllık lisans mezunu ve bu konunun doktorasını yapmış birisi olarak fizyoterapi alanında farklılıklar yaratıyoruz. Sektördeki yenilik ve değişimleri her zaman yakinen takip ediyor ve hastalarımıza güncel bir fizyoterapi hizmeti sağlıyoruz. Kas ve kemik tedavisi konusunda en önemli faaliyetleri sizlere güvenilir şekilde ulaştırıyoruz.

Sertifikalı olarak çalışıyoruz ve sizleri sağlığınıza kavuşturmak için gerekli bütün adımları atıyoruz. Özellikle bel ağrısı, boyun ağrısı, boyun fıtığı gibi şikâyetleri olan hastalarımızla sık sık karşılaşıyor, onların bu sorunlarını kısa sürede tedavi ederek çözüme kavuşturuyoruz. Daha önce muayene ve tedavi ettiğimiz hastalarımızdan aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde de başarımızı tescillemiş konumda bulunmaktayız. Aynı zamanda manuel terapi gibi özel uyguladığımız terapi yöntemleri de mevcut bulunuyor. Hastalarımıza sıkıntılarını çözebilmek adına özel teknikler aracılığıyla manuel terapi uyguluyor ve kısa sürede etkin sonuçlar alıyoruz.

İstanbul sağlık sektöründe önemli işler yapan bir fizyoterapi merkezi olarak en büyük hedeflerimizden biri, her zaman insan sağlığına katkılar sağlayabilmek ve fizyoterapiyi daha da ileriye taşıyabilmek. Bu anlamda da dünyayı da yakından inceliyoruz ve güvenilir, etkin sonuçlar alabileceğini analiz ettiğimiz yenilikleri kısa sürede merkezimize adapte ediyor ve hastalarımıza uygulamaya başlıyoruz. Vücuduyla ilgili sıkıntı yaşayan herkesi merkezimize beklemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR