• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fk Reformer Pilates

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatoş Kayan

Konya Selçuklu’da birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam eden Fk Reformer Pilates merkezimizle sağlıklı ve zinde bir yaşamın herkesin hakkı olduğuna inanmaktayız. Sağlıklı yaşamın temellerinden birisi ise spordur. Bilinçli, doğru ve düzenli yapılan sporla hayallerinizden çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Spor sizi zinde tutar. Hayattan daha fazla zevk almanıza, gün içinde daha hareketli ve dinç olmanıza, uykunuzdan daha fazla tat almanıza, daha hızlı dinlenmenize, yediklerinizden lezzet almanıza, dilediğiniz kıyafetler içinde dilediğiniz gibi görünmenize yardımcı olur.

Konya spor alanında en çok tercih edilen ve en fazla tavsiye edilen spor merkezi olarak bizler yaşam tarzınız her ne olursa olsun size uygun bir programla karşınıza çıkıyoruz. Sizler isteklerinizi ve hayallerinizi söyleyin. Bizler gerçekleştirmek adına çalışalım. Bunun için alanında uzman, eğitimlerini tamamlamış, deneyim sahibi, güler yüzlü ve spor sever bir ekiple çalışıyoruz. Salonumuza gelen her müşterimizin özel olduğunu biliyor, ona göre muamele ederek arzuladığınız hizmeti sağlıyoruz.

Kaliteden, hijyenden ve sağlıktan kesinlikle taviz vermeyerek son derce modern bir alanda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Her yönüyle birinci sınıf, dünya standartlarında ekipmanlarla çalışmanıza olanak sağlıyoruz. Formuna kavuşmak isteyenlere, eğitimlere hazırlanmak isteyenlere, hamilelere ve diğer herkese hitap edebiliyoruz. Özel pilates salonu, spor salonu olarak beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyor, ister grup halinde isterseniz kişiye özel derslerle çalışmalarımıza katılmanızı sağlıyoruz. En yakın ve en uygun fiyatlı pilates salonu konumunda bulunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR