• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Florium Petshop

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Vural

Ankara evcil hayvan sektöründe hizmetinizde olarak çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Evinizde beslediğiniz hayvanların daha iyi bir yaşam sürmesi için bazı ihtiyaçları bulunuyor. Siz, her ne kadar ev ortamında onların yemek, su ve barınma ihtiyacını karşılamış olsanız da evcil hayvanlarınızın bazı ihtiyaçları bulunuyor. Örneğin nasıl sizler eğlenmek için çeşitli aktivitelere katılıyorsanız onların da eğlenmek için bazı oyuncaklara ihtiyacı oluyor. Siz rahat edeceğiniz, size ait olan odanızla düzen kurarken evcil hayvanlarınız da kendi kulübesinde veya yatağında uyumaya ihtiyaç duyuyor. Aslında bunlar ihtiyaçtan da ziyade onların daha konforlu ve daha eğlenceli bir yaşam sürmesi için gerekli oluyor.

Evinizde beslediğiniz hayvanlar gibi sokakta yaşayan hayvanların da ihtiyaçları oluyor. Hem evcil hayvanlarınızın hem de sokak hayvanlarının ihtiyaçlarını karşılamak istiyorsanız mağazamızı tercih edebilirsiniz. Mağazamızda kedi ve köpek maması, balık ve kuş yemi gibi besinler bulunuyor. Aynı zamanda kulübe, akvaryum ve kafes gibi ürünler de mağazamızda bulunuyor. Evcil hayvanınız için su kabı, yemek kabı, tasma, oyuncak, aksesuar gibi ihtiyaç duyduğunuz ürünler mağazamızda sizleri bekliyor.

Yüksek kaliteye sahip ürünlerimizi uygun fiyat aralığında mağazamızda bulmuş olacaksınız. Ekibimizle birlikte sizlere verdiğimiz hizmeti iyileştirmek ve daha iyi hizmet sunabilmek adına kendimizi, ürünlerimizi geliştiriyoruz. Bunun için sektördeki yenilikleri yakından takip ediyoruz. Sizler de sokak hayvanlarına ve evcil hayvanlarınıza daha konforlu, güvenilir, sağlıklı ve eğlenceli bir yaşam sunmak için mağazamıza uğrayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR