• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Foot Therapy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Olkan Gözel

İstanbul İçerisinde açılmış olan hamam, sauna ve masaj salonu hizmetimiz sizlere hem kaliteyi hem de konforu bir arada sunmaktadır. Birbirinden farklı hizmetlerimiz ile bu sektör içerisinde en çeşitli hizmeti sizlere sunmaktayız. Ekibimizin her biri bu alan üzerinde uzman kişilerden oluşmaktadır.

Masaj yaptırmak istiyor ve bu alanda en kaliteli hizmeti sunacak İstanbul hamam sauna ve masaj salonu hizmeti veren firmayı arıyorsanız eğer doğru adreste bulunuyorsunuz. Ekip olarak sunmuş olduğumuz hizmetler içerisinde; foot masajı hizmeti, aroma terapi masajı hizmeti, masaj merkezi hizmeti, medikal masaj hizmeti, sağlıklı masaj uygulamaları, ayak masajı hizmetimiz yer almaktadır. Hizmetlerimiz alanlarında uzman kişiler tarafından verildiği için sonuç olarak da sizleri mutlu eden bir hizmet ortaya çıkmaktadır.

Masaj sağlık için vazgeçilmez ve en önemli aktiviteler arasında yer almaktadır. Belirli aralıklar ile sertleşen ve masaja ihtiyaç duyan vücut, bu isteğini size ağrılar ile belli etmeye çalışır. Bu tür durumların oluşmaması ve hiç sıkıntı çekmemek için zamanında, periyodik aralıklar ile masaj yaptırmak her zaman sağlık için daha etkili bir yöntem olacaktır.

Firma olarak masaj ve sauna hizmetimizden en kaliteli şekilde faydalanmak için masaj salonumuzun üyesi olabilirsiniz. Bizleri daha yakından tanımak, fiyat bilgisi almak veya hizmet almak için iletişim bilgilerimiz üzerinde yer alan telefon numaramızı veya adres bilgilerimizi kullanabilirsiniz. Kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara bizlerle alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR