• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Forfit Fitness

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Şahin Ersoy

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Forfit Fitness olarak Kayseri- Talas ta hizmet vermekte olup spor salonu,vücut geliştirme,zumba,plates vb.hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.
Merkez Şube : Yenidoğan Mahallesi Deliçay Sokak Barış Apartmanı No : 12 /a Kayseri
Talas Şubesi : Mevlana Mahallesi M Akif Ersoy Cad 12/d Talas Kayseri
Melikgazi Şube : Köşk Mah Köşk Cad Dolmabahçe Konağı Melikgazi Kayseri
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR