• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Formakın Sağlıklı Beslenme ve Diyet Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gonca Akın

  • firma fb
  • firma instagram

birmilyonnokta.com sitesinin içinde barınan Formakın Sağlıklı Beslenme ve Diyet Merkezi, profesyonel kadrosuyla siz değerli misafirlerini beklemektedir. Eskişehir danışmanlık sektörünün en genç isimlerinden biri olan firmamızın en büyük amaçları, gelişmek ve büyümektir. Bu da siz misafirlerimizin memnuniyeti ile gerçek olacaktır.

Sağlıklı beslenme, yaşam kalitesinin yükselmesi için oldukça önemlidir. Sağlıklı yemekleri tercih etmek, formunuzu korumanıza da yardımcı olacaktır. Bilimsel metotlara bağlı kalarak hizmet verdiğimiz merkezimizde bilimsellik çerçevesinde sizinle sağlıklı iletişim kurmaya çalışmaktayız. Realist sonuçlar sunarak size karşı her daim dürüst bir yaklaşım sergilemekteyiz.

Çalıştığımız kadromuz, eğitimli ve alanında uzman kişilerden özenle oluşturulmuştur. Danışanlarımıza verdiğimiz programları düzenli olarak takip etmekteyiz. Sizi oldukça dikkatli dinleyen diyetisyen arkadaşlarımız, sizin zevklerinize göre bir liste hazırlayacaktır. Verdiğimiz hizmetten memnun kalmanız için elimizden gelen her türlü yardımı yapmaktayız. Aklınızda olan bütün soruları çekinmeden danışabilirsiniz. Ekibimiz sorduğunuz bütün soruları cevaplayabilecek profesyonelliğe sahiptir. Soru sormak için merkezimize gelmenize de gerek yok. Gelişen teknolojiyle birlikte online danışmanlık hizmeti verebilmekteyiz.

Bize ulaşmak için iletişim adreslerimizi inceleyebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan da bizi takip ederek, destek olabilirsiniz. Oldukça hakkaniyetli bir şekilde oluşturduğumuz fiyat tablomuza da internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Söz konusu sağlığınız olduğunda ücret, çok da önemli olmamaktadır. Her bütçeye hitap edebilen merkezimizi tercih edebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sağlıklı ve iyi günler dileriz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR