• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Foto Pera

firma adresi

Adres :

Karasamsun Mahallesi 617 Sokak No : 4 Samsun » İlkadım
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İbrahim Çavaş
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (535) 348 78 96

reklam logosu
  • firma instagram

Samsun ili İlkadım ilçesinde siz değerli müşterilerine uzun yıllardan bu yana önemli hizmetler sunan Foto Pera isimli işletme olarak her zaman profesyonel, kaliteli, görsel güzelliğe sahip, uygun fiyatlı ve profesyonel hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde her zaman müşterilerimizin beğenilerini ve takdirlerini kazanmaktayız. İşletmemiz bünyesinde kullandığımız fotoğraf makinalarımız her zaman profesyonel yapılara sahip olmaktadır. Profesyonel yapılara sahip olan bu makinalar sayesinde her zaman kaliteli ve profesyonel fotoğraf çekme şansına sahip olmaktayız. Bu sebepten dolayı fotoğraf makinalarımız her zaman son model olmaktadır. Yeni model makinalar çıktığı zaman değişimleri sağlanmaktadır. Ayrıca ortaya koyduğumuz fotoğraf hizmetleri her zaman en uygun fiyatlar ile sunulmakta ve sizlerin maddi sorun yaşamamanız sağlanmaktadır.

İşletme olarak siz değerli müşterilerimize doğum günleri, kına, nişan, düğün, sünnet, evlilik teklifleri gibi pek çok etkinlik esnasında fotoğraf hizmetleri sunmaktayız. Sunduğumuz bu hizmetler bünyesinde her zaman deneyimli, tecrübeli ve profesyonel yapılara sahip elemanlarımız çalışmaktadırlar. Elemanlarımızın profesyonel yapılara sahip olması sunduğumuz hizmetlerin görsel güzelliğini artıran en önemli özellikler arasında yer almaktadır. Sunduğumuz güzel hizmetler sayesinde en mutlu anlarınızı ölümsüz hale getirebilmektesiniz.

Sizlerin de bu şekilde kaliteli, sorunsuz, hatasız, profesyonel ve uygun fiyatlı hizmetler almaya ihtiyacınız var ise eğer Samsun fotoğraf sektöründe hizmet veren işletmemiz bünyesine gelerek her zaman memnun kalacağınız şekilde hizmet alma şansına sahip olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR