• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fp Elektronik Mezitli

Adres :

Akdeniz Mah.yaşardoğu Caddesi Sahil Martı Oteli Yukarısı 39638 Sokak No: 37/b Mezitli Mersin Mersin » Mezitli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Palalı

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (553) 634 90 51

Gündelik hayatı daha pratik hale getiren birçok sistem yaşam alanlarında ve çalışma alanlarında her geçen gün artmaktadır. Televizyon izlerken, evinizde güvenlik sistemlerini kullanırken veya akıllı telefonlarınız ile işlem gerçekleştirirken birçok sistem daha pratik kullanım gerçekleştirmektedir. Bu sistemler elektronik birer yapı oldukları için hem uygulamada hem de sonrasında bakım ve onarım hizmetlerinde profesyonel işlemler gerçekleştirilmelidir. Bu nedenle Fp Elektronik olarak Mersin Mezitli ilçesinde aradığınız hizmeti sizlere 365 gün boyunca soruyoruz.

Fp Elektronik olarakMezitli uyducuhizmetleri konusunda en güvenilir işletme olmamız hasebiyle birçok farklı noktada işlem gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllardır sağladığımız televizyon, uydu, kamera, merkezi uydu sistemleri ve kumanda tamiri ile uygulama işlemleri gibi günümüzde daha geniş bir hizmet çerçevesi ile uygulama sağlıyoruz. Özellikle yapılarda akıllı ev sistemleri ile birlikte her noktayı kontrol edebileceğiniz önemli bir avantaj sağlamaktadır.

Modern yapılarda ve yaşam alanlarında tek bir sistem üzerinden kullanım oluşturabilmek için merkezi anten ve uydu sistemleri sayesinde televizyon izleme keyfini daha kolay bir hale getiriyoruz. Uydu ve güvenlik sistemleri sayesinde yaşam alanlarında daha huzurlu ve konforlu bir yaşam için istenen ihtiyaçları karşılıyoruz.

Firmamız bahsedilen tüm bu hizmet noktalarında en iyi ürünleri ve en yüksek standartları göz önünde tutmaktadır. Profesyonel personellerimiz sayesinde her hizmette uygulamalar sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilerek en iyi sonucun sağlanmasına dikkat edilmektedir. Bilhassa tüm bu hizmetlerde uygun fiyat ile müşteri memnuniyetine de çok yüksek özen gösterilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR