• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

G-fit Kilo Kontrol Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dyt. Taha Göksel Özkezer

Sağlıklı bir yaşam mutluluğun da şifresidir. Mutluluk ve sağlık artık biz G-fit Kilo Kontrol Merkezi ile ideal olmaktan çıkmakta ve siz değerli dostlarımızla sağlıklı beslenmeyle kavuşulan hedeftir.

Yeme içme kültüründe yaşadığımız değişmeler, günümüz yaşam standartları ve hareket alanlarında gerçekleşen büyük farklılıklar ile kilo kontrolü, vücut direnci ve güzellik idealleri de değişmektedir. Sağlıklı şekilde ideal kiloya ulaşmak oldukça zor ve zahmetli bir yoldur. Bu yolda sizlere öncü olacak bir rehber, bu yolculukta yanınızda olacak, sizleri yalnız bırakmayacak bir destek için yorulduğunuzda pes etmemeniz için G-fit Kilo Kontrol Merkezi yanı başınızdadır.

Kastamonu danışmanlık sektöründe hizmet veren G-fit Kilo Kontrol Merkezi, kişiye özel beslenme, diyet programları, sağlıklı vücut analizleri, online danışmanlık, kişiye özel beslenme kulüpleri, hamilelere yönelik beslenme programları ve kilo kontrol danışmalığı yapmaktadır. Uzman diyetisyenleri Herbalife beslenme merkezi de olan firmamız, sporcu beslenmesi noktasında Herbalife ile siz değerli dostlarına destek olmaktadır. Kastamonu’da aradığınız yaşam koçu G-fit Kilo Kontrol Merkezi’ndedir. Firmamız tüm bu destek ve uygulamaların yanında Herbalife ürünlerinin de satışını yaparak, sağlıklı ve hızlı kilo vermenin kolaylaştırıcısı olmaktadır. Dünyaca ünlü Herbalife garantisi, sizlerin yanında ve bu ürünler ile sağlıklı kilolar verip, yine sağlıklı kilolar alabilmek sizin elinizdedir.

G-fit Kilo Kontrol Merkezi olarak, tüm bu yolculukta birlikte yol almak için sizlerin de kolaylıkla başvuracağı adres olmaktan mutluluk ve onur duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR